reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

reklama
Hej no w sumie u mnie również bo w poniedziałek nie było widać nic, ale lekarz mówił że po prostu jest za wczesnie. Więc czekamy z mega dużąa niecierpliwością
Ja to jeszcze nawet testu nie robiłam :D dostałam chyba okres 18.10 pierwszy po porodzie. Myślę że to okres ale trwał tylko 3 dni + jeden dzień plamień i przy tym nic mnie nie bolało. Jakby się udało to jeszcze załapałabym się na lipiec i miałabym dwoje dzieci lipcowych :)
 
Cześć dziewczyny! Mi wyliczają kalkulatory od 30.06 do 5.07 każdy inaczej pokazuje. Wczoraj powinnam dostać @ a test robiłam już 4 dni przed @ i wyszły dwie kreseczki. Dzisiaj robiłam betę i wyszedł wynik 221,25 w poniedziałek idę zrobić kolejna dla świetego spokoju jakoś to badanie mnie stresuje ale moja Pani doktor chce żebym zrobiła tylko ona chce z 7 dniowym odstępem pierwszy raz się z tym spotkałam. A na 15.11 jestem zapisana na usg :) i moje gratulacje!! :)
 
reklama
Do góry