reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

reklama
U mnie wszyscy będą zadowoleni . Zwłaszcza moja zastępczyni która ma parcie ma bycie kierownikiem. Od pół roku rzuca kłody pod nogi żeby tylko nim być 😂😂 to teraz będzie miała okazje się wybić 🤣🤣🤣

My gotujemy obiad - kluski śląskie z żeberkami . Później lecimy na spacer i jakaś kawkę
U nas dzisiaj pada deszcz więc siedzimy w domeczku
 
Nie mam tak. Wczoraj się dowiedziałam Jeszcze nawet nie umówiłam się do lekarza. Ja sama nigdy nie poroniłam ale moja siostra dwa razy i przeżywałam to razem z nią. Niemniej jednak nie mam żadnych obaw. Idę do lekarza żeby potwierdzić i ufam swojemu przeczuciu że wszystko jest ok. Powiedziałam już nawet rodzicom, siostrze i swoim koleżankom. Będzie dobrze. Nie nastawiaj się tak.
 
Nie mam tak. Wczoraj się dowiedziałam Jeszcze nawet nie umówiłam się do lekarza. Ja sama nigdy nie poroniłam ale moja siostra dwa razy i przeżywałam to razem z nią. Niemniej jednak nie mam żadnych obaw. Idę do lekarza żeby potwierdzić i ufam swojemu przeczuciu że wszystko jest ok. Powiedziałam już nawet rodzicom, siostrze i swoim koleżankom. Będzie dobrze. Nie nastawiaj się tak.
Ja tez staram się pozytywnie nastawiać . Jutro się okaże :) i już się doczekać nie mogę 🥰🥰🥰
 
reklama
Do góry