reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

reklama
O jejku dziewczyny, ale Wy dużo nowych rzeczy proponujecie o których ja nawet nie pomyślałam. Kontroler oddechu (czy jak to się tam nazywa), teraz te kocyki do krzesełek... 🙈🙈🙈 Ja przejrzałam wiele list wyprawek i takich "cudów" nie było na nich, i chyba na razie sobie odpuszczę. Potem jak będę widziała że coś jest jeszcze rzeczywiście potrzebne, to najwyżej będę dokupować. Ale generalnie to często jest też tak, że znajomi i rodzina chcą robić prezenty i wolą żeby im powiedzieć co się rzeczywiście przyda, i wtedy właśnie można podawać takie brakujące rzeczy (oczywiście nie te mega kosztowne).
 
Przed chwilą rozmawiałam z moimi dwiema koleżankami które mają półroczne dzieci to mi mówiły że mnie podziwiają że ja cokolwiek prasuję :D że one nic nie prasowały a prały wszystko w 30 stopniach żeby się nie zniszczyły materiały 😁 i dzieci żyją i mają się dobrze 😁
 
Przed chwilą rozmawiałam z moimi dwiema koleżankami które mają półroczne dzieci to mi mówiły że mnie podziwiają że ja cokolwiek prasuję :D że one nic nie prasowały a prały wszystko w 30 stopniach żeby się nie zniszczyły materiały 😁 i dzieci żyją i mają się dobrze 😁
Jak prasowałam te wszystkie ciuszki to mówiłam sobie no, to pewnie nasze pierwsze i ostatnie prasowanie 😆. Potem pewnie nie będzie na to czasu.
 
Ja też większość rzeczy prałam w 30 stopniach ☺️raz że szkoda a dwa że potem prasowałam więc zostały przepłukane i sparzone żelazkiem... 😊 A czy później będę prasować to się okaże jak będzie z czasem, w każdym bądź razie rzeczy kupione na nowo napewno... A takie które już były raz pranę i prasowane to już jak tam wyjdzie ☺️
 
Dziewczyny, czy Wy już kupowałyście kocyki/otulacze do fotelika samochodowego?
Moja położna środowiskowa powiedziała, że warto je kupić, ponieważ nie można zapinać pasów jeżeli dziecko będzie ubrane w kurtkę i t.d., ono ma być zapięte w kaftaniku na przykład, a my już przewijamy kocykiem z fotelika żeby mu ciepło było.
Teraz oglądam opcje na lato - taki wafelek, i coś cieplejszego na jesień - bawełna + plusz.

Czy Wy mogłybyście coś polecić z tych kocyków do fotelika?

ja będę chyba zamawiać u Mamy ginekolog akurat pojawiły się w sklepie
 
reklama
Spokojnie z tym odwracaniem koło 36 tygodnia określa się ostateczne położenie. Jak słyszę to co druga kobieta w ciąży dostaje cukrzycy więc jak to mówi moja położna ani źle ani dobrze. Ale wtedy w większości przypadków decydują się na cc. Co do bakterii w moczu to zdążają się. Ja miałam infekcje w piczi i to paskudna bakteri@. Antybiotyk i po 5 dniach wszystko w normie. Nie latamy tylko na spokojnie. Będzie dobrze. Położna moją mówi że na obniżenie cukru bardzo dobrze wpływa napar że świeżej mięty. Nie taki susz z torebki tylko taka świeża z ogródka lub z doniczki w sklepie na bank dostaniesz. Ponoć testuje na swoich podopiecznych i daje super rezultaty. Pij szczególnie na noc bo w nocy najczęściej cukier podbija do góry.

dziekuje dobrze wiedzieć. Na czczo mam raczej dobry jednak po jedzeniu za duży mi się trzyma. Jest gorzej niż było ostatnio. Zobaczymy co mi diabetolog powie, w poniedziałek będę się rejestrować. Dziwne właśnie ze on trochę tak straszy z tym terminem cesarki ale może tylko tak powiedział na zaś i może akurat mala się odwróci. Jeszcze ma trochę czasu
 
Do góry