reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

Znam ten ból słyszenia ciagle mamo i mamo 😉 kocham moja córkę, ale na tym etapie życia, na którym jestem, sama zastanawiam się jak przezyc i niestety widzę po sobie, ze mnie mała irytuje. Trochę głupio tak pisać, ale tak niestety teraz mam. Czasami czuje taki stan zdenerwowania jaki zawsze miałam przed okresem. Hormony 👍 Na szczęście jest teraz tydzień u dziadkow i moge spokojnie męczyć się w samotności. Tylko kot mi został, ale on na szczęście nie mówi 😀 i ciesze się, bo pojawiają się u mnie od dwóch dni już takie bolące skurcze, trochę podobne do porodowych. Ale po 30 min, godzinie mijają. Mam nadzieje, że jakoś niedługo przyjdzie taki wieczór, że się nasilą
 
reklama
To czemu go na jakoś rower, czy piłke nie wygonisz? Jakichś kolegów też na pewno ma. Jest już całkiem duży żeby bez Ciebie spedzać czas :-)
Problem jest taki, że młody ma teraz kare na wyjście dluga historia... i musze byc teraz twarda . Wychodzi tylko ze mną..... oczywiście gdyby wyszedł z domu po śniadaniu to by wrócił na kolacje. Ale przegiał ostatnio i teraz on ma konsekwencje a ja muszę to przecierpiec
 
Nogi goli mąż, a tam ja włosy przycinam nożyczkami bo położna mówiła, że w razie co to ochrona naturalna przy gojeniu i żeby zostawić takie malutkie pypcie, to zostawiam 😁
Generalnie tez ten temat poruszyłam z położna no i grunt to nie mieć buszu, bo jest to mega utrudniajace poród i muszą golić krocze. Dziwne to dla mnie ze niektire kobity takie busze jeszcze miewają, dla mnie to ogromnony dyskomfort. Natomiast jeśli ma się pyrpcie 2,3 dniowe to lepiej zostawić takie do porodu niz golić do zera bo podrazniona skóra jest wrażliwa potem na infekcje a wiadomo,ze to szpital.
 
Ostatnia edycja:
Problem jest taki, że młody ma teraz kare na wyjście dluga historia... i musze byc teraz twarda . Wychodzi tylko ze mną..... oczywiście gdyby wyszedł z domu po śniadaniu to by wrócił na kolacje. Ale przegiał ostatnio i teraz on ma konsekwencje a ja muszę to przecierpiec
Cudowne dziecko, ze garnie się na dwor 😁 Teraz to tablety i konsole uziemiają dzieciaki w domu. Moja siostrzenica opanowała obsługę tabletu stopą 🙈
 
Cudowne dziecko, ze garnie się na dwor 😁 Teraz to tablety i konsole uziemiają dzieciaki w domu. Moja siostrzenica opanowała obsługę tabletu stopą 🙈
Mój młody ma bardzo ograniczone funkcje elektroniczne. Ma mp3 i słucha muzyki, nie ma tel tylko zegarek z kartą sim, a gra na game boyu pamiętacie te gre za naszych czasów mario itp więc zero głupich słów i krwii czy przemocy a tv tylko na określoną ilość czasu. Może to straszne ale jak widzę dzieci teraz , ktore bez tel i kompa nie mogà żyć to jestem przerażona. Nam mama dala starą patelnie sloiki łyżkę i takie byly nasze zabawki. Kreatywne bylo każde dziecko.
 
reklama
Do góry