reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

A daleko po auto jedziecie ? 😂podziwiam Ci ja juz od 2 tyg nie wsiadam za kierownice , w sunie brzuch mi nie przeszkadza bo nie jest jakis bardzo duży , tylko nie mige usiąść wygodnie za kierownica bo mała mnie uciska wtedy na odbyt czy cos tam mnie gniecie bardzo .... a jak wygodnie sie ułożę to nie widze drogi 😂😂😂
Mobila cały czas brzuch mi się mieści ciężko tylko gdy muszę cofnąć żeby się do tylu obrócić 🤣🤣 no i fotel na leżankę bo też mnie kbedelek dusi w dolne partie. 35 km po to auto tragedii nie ma. ...
 
reklama
Mobila cały czas brzuch mi się mieści ciężko tylko gdy muszę cofnąć żeby się do tylu obrócić 🤣🤣 no i fotel na leżankę bo też mnie kbedelek dusi w dolne partie. 35 km po to auto tragedii nie ma. ...
A to dasz radę 👍🏻Kupicie auto a potem spokojnie możesz rodzic 😁myśle ze juz lada dzień zacznie Ci sie poród , bo ile idzie 😂
 
A daleko po auto jedziecie ? 😂podziwiam Ci ja juz od 2 tyg nie wsiadam za kierownice , w sunie brzuch mi nie przeszkadza bo nie jest jakis bardzo duży , tylko nie mige usiąść wygodnie za kierownica bo mała mnie uciska wtedy na odbyt czy cos tam mnie gniecie bardzo .... a jak wygodnie sie ułożę to nie widze drogi 😂😂😂
Okej, ja to juz ze 3 miesiące nie wsiadam za kółko. Bo mi maz nie pozwala 😁 jak mowie ze chce gdzieś jechać to prace nawet rzuci w kąt żebym nie jechała sama, a jak nie sama to jako pasazer 🥴
 
A ja mam prawko ale nie jeżdżę w ogóle i mnie też mąż wozi wszędzie 🙈 będę musiała wrócić do jazd jakiś czas po porodzie bo to jednak bardzo przydatne przy dziecku móc samej prowadzić samochód.
 
reklama
U nas na ostatniej wizycie z USG wychodziło około 3450 (jak miałam 37+6) i policzyłam, że przeciętnie Maluszek przybiera około 150 gr na tydzień. Pewnie teraz już wazy koło 3600-3700 🙈🙈
Jeśli chodzi o obwód główki, u nas za każdym razem ona wyprzedzała termin na tydzień co najmniej, czyli już w 38 tyg. mieliśmy wymiary na 39 🙈 więc też się trochę obawiałam, ale słyszałam że przed samym porodem wymiary przestają się zmieniać czyli Dzidziuś już nie rośnie, na spokojnie czeka przed wyjściem jak jest 😅 podobno jak kobiety też trochę wagi tracą kilka dni przed porodem.
Strasznie ciekawe to dla mnie jest, ile Dzidziuś będzie ważył w rzeczywistości i jaka główkę i brzuszek będzie miał, bo jak dziewczyny wspominały USG nie pokazuje wymiarów na 100% prawidłowo
Mi wyszło, ze do tej pory przybierała 260 g na tydzień. A główka była większa wczoraj o 2 tyg. Mam nadzieje, ze teraz faktycznie już trochę zwolni, bo się rozszalała dziewczyna 😀
 
Do góry