reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

A ja mam prawko ale nie jeżdżę w ogóle i mnie też mąż wozi wszędzie 🙈 będę musiała wrócić do jazd jakiś czas po porodzie bo to jednak bardzo przydatne przy dziecku móc samej prowadzić samochód.
Ja prawo jazdy zrobiłam dopiero w listopadzie i 2 tygodnie później dowiedziałam się, że jestem w ciąży a, że były małe komplikacje i milion spraw do ogarnięcia to nie miałam nawet kiedy ćwiczyć jazdy ale też sobie powiedziałam, że po porodzie się za to biorę bo przy dzieciach to bardzo pomocne 🙂 Dobrze, że się udało mi zrobić bo przy trójce dzieci już bym chyba kursu i egzaminu nie ogarnęła.
 
reklama
Hej, dawno nic nie pisałam :) Czy będziecie szczepić noworodki w szpitalu?
Ja też będę. W ogóle te szczepienia to trochę zachodu robią bo można powiedzieć, że lata się prawie przez rok co 2-3 miesiące teraz nadrabiam szczepienia syna, które były wstrzymane przez koronawirusa więc jak bym jeszcze teraz kolejne małej odraczala to bym chyba z przychodni później nie wychodziła 😅
 
Tak. Ja już po. 3.07 na świat przyszła nasza księżniczka, z wagą 3400 g, 10 pkt Apgar , jest śliczna, ma czarne długie wloski. Wszystko u nas ok ☺
Gtatulacje☺ rozumiem, ze jestes w zespolonym? Jak znajdziesz czas, to napisz wrazenia: sale, opieka, personel no ogolnie☺ ale to na spkojnie, bez pospiechu😉
 
Gtatulacje☺ rozumiem, ze jestes w zespolonym? Jak znajdziesz czas, to napisz wrazenia: sale, opieka, personel no ogolnie☺ ale to na spkojnie, bez pospiechu😉
Sale przepełnione, ale tu zawsze tak jest. Opieka bardzo dobra, pomimo, że jest bardzoooo dużo kobiet rodzących itd. Ogólnie to jest to mój drugi poród i jak dla mnie to tylko tu.
 
Sale przepełnione, ale tu zawsze tak jest. Opieka bardzo dobra, pomimo, że jest bardzoooo dużo kobiet rodzących itd. Ogólnie to jest to mój drugi poród i jak dla mnie to tylko tu.
Kurde myslalam ze powiesz, ze w miare luzno jest. Ja sie szykuje na Prosta, a tam podobno tez przepelnienie duze, do tego stopnia, ze ostatnio wstrzymywali przyjecia...
 
reklama
Do góry