reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

reklama
Kurczę ja też mojego wykorzystuje ale młody coś nie chce chyba wyjść.
Już mam dość kurczę dziś według FLO 40tydz.
No i prenatalnie również termin porodu A znów według gin to 12.07 jeszcze 7 dni i ja chyba oszaleje
Dziś plażowanie troszkę mnie przypiekło pomimo że siedziałam pod parasolem na szczęście da się wytrzymać
Jutro pakowanie i na dawne mieszkanko by być bliżej szpitala
Nasz synuś już nie może się doczekać braciszka
 
Ja już nie daję rady wysiedzieć na słońcu... Tak jak przed ciążą i nawet jeszcze w trakcie lubiłam się opalać, tak teraz opalanie mnie męczy.
 
Ja nigdy nie lubilam. Niestety mam taka karnacje, ze ja sie przed sloncem chowam, a ono i tak mnie dopada😛 i nie ma lata zebym przypieczona nie chodzila
 
Niestety też mam to samo najpierw burak cierpienie pianki A dopiero potem opalenizna
Kiedyś to ja leżałam plackiem teraz ehhh 15 min i koniec
Dziewczyny czy któraś ma podobny problem z prawej piersi wydzielina super A z drugiej kiepsko i kłucie
 
My juz po wizycie. Maly ma 3190 ( wg lekarza jak bede w termonie to jeszcze z pol kg przybedzie)gotowy do wyjscia (termin na 25 dzis wyszedl) mozna rodzic😛 szyjki mi nie sprawdzal. Wynik gbs dali mi ale ksero i w karte wpisali. Powiedzieli ze oni na fundusz musza miec oryginaly w razie kontroli. A ta niepotwierdzona grupa niby dobra. Polozna kazala pic 3 razy dziennie liscie malin, zjadac 10 daktylow dziennie, duzo spacerowac i seksu uprawiac - to moze bede miec szanse na sn, chociaz ona to czarno widzi...
 
Ja mam na 15go, chociaż moja doktor l4 wypisała do 14go więc we mnie wierzy 😂
Ja miałam nie donosić do lipca ale rozwarcie się zmniejszyło do 0 i takie historie teraz, że wywołuje bo jak przenoszę to mały może być już za duży na SN 😒 bo on jest bardzo długi i już po korekcji w zeszłym tygodniu miał 3400 także wolałabym jednak szybciej troszkę urodzić 😄 już Wam mówiłam ale mąż miał 5kg, ja 3,5 ale miesiąc przed terminem 😂 także pracuję mocno żeby przyspieszyć haha
 
reklama
A za mną kolejna noc kolejny dzień i nic... mąż wczoraj wykorzystany ale na razie cisza.... byłam rano jeszcze na zakupach kilka rzeczy na zapas z kosmetyków kupić itp tak juz z nudów byle dupsko znowu ruszyć......
 
Do góry