reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

Tez miałam japonki gumowe made in decathlon i wyobraźcie sobie, że stopy mi jeszcze bardziej spuchly po porodzie niż w ciąży i nie mogłam ich założyć 😂 dobrze ze miałam na stanie zwykle klapki 😉
Oby mnie to nie spotkało bo też mam tylko japonki 🙈 ale mi stopy nie puchły w ogóle w ciąży więc może po porodzie też nie spuchną.

Jak tam @niunia2324 sobie radzicie?
 
reklama
Hej dziewczyny
Nie dałam rady wcześniej pisać za dużo się działo
Musiałam dojść do siebie i ochłonąć 😉
Generalnie mój poród przebiegł dość sprawnie
2.30 odeszły wody w domu ...szybki prysznic ...teść przyjechał do dzieci a my z mężem do szpitala (20 min drogi autem )
3.30 byłam na porodówce po wypisaniu wszystkich formalności
Później ktg i badanie rozwarcie na 4
Dalej od 4 do 6.30 byłam na sali przedporodowej ...i tak prysznic piłka sak i spacerki ...skurcze dosyć silne ale nieregularne
O 7 była zmiana położnych przyszła nowa ekipa i położna zrobiła mi badanie roz. Na 6
Zaproponowała gaz
Przez kolejne 2 godz skurcze nabierały na sile i o 9 było pełne
Położna chciała ochronić krocze ale nie udało się musiała delikatnie naciąć bo synek rodził się z rączka przy głowie
Skurcze parte 10 min. I Staś wylądował na mnie cieplutki i śliczny
Łożysko praktycznie samo się urodziło bez wysiłku i problemów
Później szybkie szycie i dwie godziny z moim maleństwem przy piersi
Generalnie bolało bardzo ale to uczucie ulgi i szczęścia potem jest niesamowite i wynagradza wszystko
W szpitalu miałam problem z karmieniem miałam mało pokarmu i musiałam go dokarmiać mlekiem modyfikowanym czego bardzo chciałam uniknąć
Ale jak tylko wyszliśmy do domku to dostałam nawał i wszystko się uformowało
Staś ur. Się w 37 i 6 dni z waga 3210
Dl. 56 cm
Ktoś pytał za rożek ...tak miałam swój
Jeszcze jedno synek na początku bardzo poranił mi brodawki ...były bolesne i popękane ...ja w szpitalu miałam purelan ale nie zdał egzaminu
Dopiero jak zaczęłam używać Bepanten Plus moje brodawki z dnia na dzień wyleczyłam i teraz już jest Ok
Oczywiście jestem bardzo szczęśliwa ...choć chustawki hormonów doświadczam ...ale z dnia na dzień jest coraz lepiej
W środę Staś kończy 2 tyg. Wiec teraz już z górki
Życzę Wam szybkich porodów bez komplikacji już niedługo wszystkie będziecie tulić swoje maleństwa
Ściskam was !
 
reklama
Do góry