reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

reklama
Dziewczyny, jak Wy wychodziłyście z Waszymi dzieciaczkami ze szpitala? W sensie na rękach czy w wózku czy w chuście czy w foteliku czy jeszcze jakoś inaczej? My mamy w planie wyprowadzić Małego w wózku żeby na niego od razu słońce tak nie świeciło chociaż to będzie przejście tylko kilku kroków... Dlatego jestem ciekawa w jaki sposób Wy to ogarnęłyście.
 
Od początku mam problem z jedną piersią. Na razie robię ciepłe okłady, które otwierają kanaliki i wtedy lepiej pokarm idzie
I bardzo dobrze rób dalej i przystawiaj często. Jeśli Cie boli i jest twarda, to masz zastój. Ulge przyniosą okłady z liści kapusty i mocny masaż od pachy w dół, tam gdzie najbardziej twarde, tam najmocniej - będzie bolało ale pomoże. No i pij dużo wody. Bedzie dobrze☺
 
Hej Natalia 🙂,
U nas też mały nie spał spokojnie w nocy, i tak już trzecia noc, skąd wiesz że to witamina D miała wpływ na brzuszek? A kupki normalnie robił czy miał problem z wypróżnieniem się?
Lekarz podpowiedział czy sama znalazłaś przyczynę?
My dajemy krople Juvit Baby D3, dzięki za podpowiedz że to mogłoby mieć wpływ na brzuszek
[/QUOTE miałam tę samą vit. Jedna koleżanka mi podpowiedziaa i męża kolega mial to samo z córką. Odstswilismy i w nocy budzi sie tylko na cyca bez płaczu. Kupki ładne normalne .
 
Hej Natalia 🙂,
U nas też mały nie spał spokojnie w nocy, i tak już trzecia noc, skąd wiesz że to witamina D miała wpływ na brzuszek? A kupki normalnie robił czy miał problem z wypróżnieniem się?
Lekarz podpowiedział czy sama znalazłaś przyczynę?
My dajemy krople Juvit Baby D3, dzięki za podpowiedz że to mogłoby mieć wpływ na brzuszek
miałam tę samą vit. Jedna koleżanka mi podpowiedziaa i męża kolega mial to samo z córką. Odstswilismy i w nocy budzi sie tylko na cyca bez płaczu. Kupki ładne normalne
 
No my właśnie nie mamy nosidełka bo mamy krzesełko samochodowe już takie też dla większych dzieci, bez tego uchwytu...
To weźmiesz na rączki 😍 ew.do gondoli, ona jest odpinana, bo uno masz? dobrze pamiętam? 😉 z moim Małym Kluseczkiem w tej gondoli dajemy rade znosić się ze schodów, ale i tak, nie ukrywam, oblewają mnie siódme poty 😅😉
 
Córcia :) 2,9 kg 50cm :)
 

Załączniki

  • 20200715_132204.jpg
    20200715_132204.jpg
    1,6 MB · Wyświetleń: 176
reklama
Do góry