reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

reklama
@niunia2324 a wasza położna nie sprawdzała też? W szpitalu czasami może umknąć ale na wizycie położna powinna sprawdzić wędzidełko 😯 biedny synek i co za tym idzie Twoje piersi 😔
Koleżanki syn miał krótkie, nie chciał jeść i nie przybierał, kazali dokarmiać mm i w koncu przeszli na mm całościowo, dopiero po 3 miesiącach Skapnęli się a jej już ciężko było rozkręcić laktację
 
@niunia2324 a wasza położna nie sprawdzała też? W szpitalu czasami może umknąć ale na wizycie położna powinna sprawdzić wędzidełko 😯 biedny synek i co za tym idzie Twoje piersi 😔
Koleżanki syn miał krótkie, nie chciał jeść i nie przybierał, kazali dokarmiać mm i w koncu przeszli na mm całościowo, dopiero po 3 miesiącach Skapnęli się a jej już ciężko było rozkręcić laktację
Położna w szpitalu sprawdziła. Nasza środowiskowa nie. A ja jako logopeda stwierdziłam ze nie ma "tragedii" ale chyba sama siebie oszukalam bo jestem ze szkoły "nie podcinac- tylko masować, ale to dotyczy starszakow, z noworodkami na pewno jest inaczej. Widzę ze z butli (mimo medeli) super ciągnie, a przy tej piersi się namacha i zasypia zaraz i dotarło do mnie w końcu ze całkiem możliwe iż to przez to wedzidelko. Pokarm cały czas odciągam, także laktacja jest w miarę ok w nocy jest tylko na piersi i dajemy radę ;). Zobaczymy co powie specjalista na wizycie.
 
reklama
Gratulacje następnym mamusią
Dziewczyny mam kryzys wczoraj bo musiałam duzo rzeczy pozałatwiać wzięłam ze sobą laktator i butelkę pomimo że na autostradzie stawałam dwa razy aby młodego przebrc i dac cycucha dostal raz butelkę od wczoraj wczor tylko cycuch jak i noc co dwie godz pobudka to mam wrażenie jakby nie bylo mleka a niby nacisnę to tryska fontanna pomocy
 
Do góry