reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

Mała po mleku pręży się wygina, odbije ale przy tym uleje gęstym takim czymś, słychać jak jej się cofa wszystko. Uleje kilka razy po wypiciu np 60ml po godzinie ryku jest spokój i zaraz znów to samo.. nie mam sił tutaj mówią ze tak musi być ze mleko nie zadziała od razu bo podejrzewają refluks, ja już nie mam sil
u nas było podobnie, skierowano nas na usg brzuszka, idziemy w środę, a na razie ten syrop o którym wam pisałam działa cuda, niesttey po każdym karmieniu trzeba odbijać małą co najmniej 30 minut
 
reklama
ale taki fizjologiczny refluks, czy to poważniejsza sprawa?
chyba fizjologiczny dziś będę wiedziała więcej. Lekarz powiedział ze jak już będzie stabilniejsza( czyli ze będzie miala już mięśnie takie ze np głowę będzie trzymała sztywno a nie chwiejnie ) mam przyjść do kontroli bo może się zmniejszyć refluks jak będzie miała te 3,5 msc
 
Hej dziewczyny 👋👋
My dzisiaj po szczepieniu 😱 tak się tego bałam, spać w nocy nie mogłam ale nasz mężczyzna dobrze to zniósł troszkę było plakusiania przy kłuciu ale szybko się uspokoił 💪💪 skończyliśmy 12 tygodni we wtorek, waga 6300, przybiera ładnie 💪 jest już co nosić hihi 🥰 a jak u was co nowego
Łożesz, to nasz spaślaczek 8-tygodniowy waży już 5900 🙈🙈🙈
 
A my dziś kończymy 3 miesiące 😍
20200917_122654.jpg
 
reklama
Heyy dziewczyny my po USG bioderek mam takiego fajnego lekarza ze w cenie po kryjomu zrobił jeszcze usg brzuszka i naszego krwiaka podokostnowego takze wszystko wporzadku uff no ale nasze szczepienie odklada się z dnia na dzień bo mlody kataru dostal a ja nie chce ryzykować. Nasz klusek wazy 6kg przy 9 tygodniach chyba waga ok lecz z daniem lekarza troszkę za dużo. No ale taka jego uroda. Hehe stale na cycu czasami więcej mleka czasami mniej ale ciągle cyc i jestem mega z siebie dumna pomimo ciągłej pracy i stresu ( własna firma) to i tak jestem zadowolona
 
Do góry