reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

Heyy dziewczyny my po USG bioderek mam takiego fajnego lekarza ze w cenie po kryjomu zrobił jeszcze usg brzuszka i naszego krwiaka podokostnowego takze wszystko wporzadku uff no ale nasze szczepienie odklada się z dnia na dzień bo mlody kataru dostal a ja nie chce ryzykować. Nasz klusek wazy 6kg przy 9 tygodniach chyba waga ok lecz z daniem lekarza troszkę za dużo. No ale taka jego uroda. Hehe stale na cycu czasami więcej mleka czasami mniej ale ciągle cyc i jestem mega z siebie dumna pomimo ciągłej pracy i stresu ( własna firma) to i tak jestem zadowolona
Mi lekarz powiedział że jeżeli tylko na piersi jest dziecko to nie ograniczać jedzenia choćby miał Mały ważyć tonę :D
 
reklama
Heyy dziewczyny my po USG bioderek mam takiego fajnego lekarza ze w cenie po kryjomu zrobił jeszcze usg brzuszka i naszego krwiaka podokostnowego takze wszystko wporzadku uff no ale nasze szczepienie odklada się z dnia na dzień bo mlody kataru dostal a ja nie chce ryzykować. Nasz klusek wazy 6kg przy 9 tygodniach chyba waga ok lecz z daniem lekarza troszkę za dużo. No ale taka jego uroda. Hehe stale na cycu czasami więcej mleka czasami mniej ale ciągle cyc i jestem mega z siebie dumna pomimo ciągłej pracy i stresu ( własna firma) to i tak jestem zadowolona
nasza mała też 6 kg 9 tygodni dziś, ale nikt nam nie mówił, że za dużo :)
 
Nasz mały olbrzym 😍😍
 

Załączniki

  • 20200913_113336.jpg
    20200913_113336.jpg
    1,4 MB · Wyświetleń: 90
Cześć dziewczyny,
bardzo ładne zdjęcia Waszych bobasków 🙂❤️

U mnie z kolei inny temat...
Pamiętam, że któraś z Was pisałaś, że dziecko nie lubi jeździć /spać w gondoli. @AsiaPelasia czy to nie Ty przypadkiem byłaś? 🙂
Czy któraś z Was może też ma/miała ten problem, że dzidziuś nie chce być w gondoli?
U nas Miruś protestuje cały czas, jeżeli odkładamy go z chusty do gondoli to max 30-40 minut potrafi dospać, ale raczej 20-30. Jeśli kładę go najedzonego, w dobrym humorze, to zaczyna protest za 5–10 minut😔 jest już coraz zimniej i nie mogę cały czas dostawać go z wózka na ręce/do chusty. Oczywiście dostaję, ale jak będzie dalej... (już oglądam kurtki do noszenia...). Ale naprawdę chciałabym moć spacerować z wózkiem też.
Czy mogłybyście coś poradzić z doświadczenia?
 
Super dzidzie dziewczyny!! 😍

Tak, Maria- u nas bez zmian, w wózku mały wytrzymuje ok. 5 minut, nie ważne czy jest w dobrym humorku, najedzony itd. 😔 potrafimy teraz wiązać chustę i chyba przy niej zostaniemy- najwyżej też kupię kurtkę na 2 i tak będziemy spacerować aż nie kupimy spacerówki czyli jakoś za 2 miesiące myślę- już oglądałam takie, które się rozkładają na całkiem płasko😅 chyba, że macie jakieś sztuczki, które się u was sprawdziły 😁
 
Super dzidzie dziewczyny!! 😍

Tak, Maria- u nas bez zmian, w wózku mały wytrzymuje ok. 5 minut, nie ważne czy jest w dobrym humorku, najedzony itd. 😔 potrafimy teraz wiązać chustę i chyba przy niej zostaniemy- najwyżej też kupię kurtkę na 2 i tak będziemy spacerować aż nie kupimy spacerówki czyli jakoś za 2 miesiące myślę- już oglądałam takie, które się rozkładają na całkiem płasko😅 chyba, że macie jakieś sztuczki, które się u was sprawdziły 😁
u nas pomaga szumiś i podnoszenie materacyka do pozycji bardziej siedzącej, szczególnie u dzieci, któym się ulewa to pomaga i nie nosimy dzidzi jak płacze tylko przystajemy uspokajamy i znów do wózka, a jak był słąbszy moment to wychodziliśmy tylko koło domu i jak się bardzo darła to po prostu wracaliśmy do domu i po jakichś dwóch tygodniach walki jej przeszło i teraz śpi w wózku cały spacer
 
Nasz też coraz lepiej znosi. Wcześniej ciągle płakał w wózku a teraz już potrafi przespać 2 godziny w wózku ale to zależy od dnia. My nic specjalnego nie robiliśmy. Po prostu samo przyszło także może u Was, dziewczyny, też przyjdzie z czasem. Nie poddawajcie się i próbujcie nadal. Trzymam kciuki 🤞
 
reklama
Nasz to lubi wozek :) poza tym chodze sama na spacery wiec nie ma opcji zebym go przy jakims kryzysie wyjmowala i niosla. Wtedy po prostu przyspieszamy - On to lubi i dziala😛
My wczoraj sie szczepilismy - cala sie upocilam ze stresu, ale Pani pielegniarka bardzo sprawnie zalatwil sprawe. Bylo potem troche marudzenia, ale przeszlo. A no i mamy 6 i pol tygodnia i wazymy 4700g☺
 
Do góry