reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

reklama
Wiesz co, my robiliśmy 4 tyg od momentu podcięcia, jest zgrubiałe to wędzidełko ale nie ma zrostów, rozszerzanie diety idzie super,wiec jestem przekonana że wszystko jest ok. Taaak, tez jestem tego zdania ze idziemy z Mikelem podobnie😁 jak byś dała radę zrobić fotkę Mikelowego wędzidełka to podeślij na fb zobaczymy jak to wygląda 😉
Dzisiaj też mieliśmy druga dawkę na.meningokoki, także w ogóle humor Kostka dziś do bani🙃
Tez mam obawy co do posiadania dwóch Maluszków, ale wierze ze damy radę, patrze na siostrę męża i podnosi mnie to na duchu, ze się da nawet jak jest ciężko to można być szczęśliwym 😅 Ona ma dzieciaki rok po roku, córka jest pol roku młodsza od Kostka.
Tez mam nadzieje ze okres niebawem przybedzie, w piątek mam wizytę u lekarza, będziemy robić badania przed ciążą😊
Ok, jutro postaram się pstryknąć, dzięki 😊
Marcel przeważnie śpi z nami 😁 może z 2 godziny pośpi w łóżeczku A później hops do nas🤣. Zaraz zacznę 7 tydzień to początek dopiero termin na 2.12 . Ja choć nadal karmię piersią pierwszy okres dostałam w styczniu . Też mieliśmy w planach starania jak.mlody skończy rok A tu bahh niespodzianka😁
Ciekawa jestem właśnie jak to ogarnąć z dwójką bo ja Młodego też często przenoszę do naszego łóżka. No i potem z taką dwójką to co, jedno na jednym cycu a drugie na drugim i tak spać? 😂😂😂 Ciężko mi jest to sobie wyobrazić.
A czy wasze dzieciaczki przy ząbkowaniu miały katarek? Bo moj wlasnie od wczoraj ma taki wodnistym
Tak, to raczej normalne z tego co mi się wydaje.
 
A my dalej bez ani jednego ząbka. Różnie się budzi w nocy. Czasem 2-3 razy a czasem co godzinę. Ostatnio obudziła się o 12 i miała imprezkę do 3. Na szczęście po bojach i już nie przytomna udało mi się uśpić.
@Maria_0701 zazdroszczę zdjęcia, u nas już nie da się zrobić na leżąco 😂
Zero współpracy było 🤣
Hahaha, zdjęcie było zrobione chyba z 10 podejścia i trzeba było widzieć, co myśmy tylko nie robili by zatrzymać uwagę na chwile i żeby nie obracał się i nie zjadał tło do zdjęć 😁😁 i tata tańczył, i ja z dzwonkiem skakałam 😁😁 ale udało się złapać 😁😁
 
No i bach, 10 miesięcy zleciało...
Mamy już pierwsze raczki za sobą, jakże się cieszę 😁
Pozdrawiamy w tą jesienną aurę 😉
 

Załączniki

  • Screenshot_20210417-154533_Gallery.jpg
    Screenshot_20210417-154533_Gallery.jpg
    326,4 KB · Wyświetleń: 57
Ale już duży! Gratulacje i brawo dla Kostka!!! A kiedy usiadł?

Mikel już od 3 tygodni buja się na czworaka ale ruszyć nie może. I ostatnio zaczyna się odbijać od stóp także nie wiem czy w ogóle będzie raczkował czy od razu stanie 🤷🏼‍♀️
 
Ale już duży! Gratulacje i brawo dla Kostka!!! A kiedy usiadł?

Mikel już od 3 tygodni buja się na czworaka ale ruszyć nie może. I ostatnio zaczyna się odbijać od stóp także nie wiem czy w ogóle będzie raczkował czy od razu stanie 🤷🏼‍♀️
Dziękujemy 😘
Samodzielnie usiadł w święta wielkanocne 😁
Kostek bardzo długo się bujał na czworakach, już się obawiałam że nigdy nie ruszy😅 a jak się nauczył siadać sam, to nic innego by nie robił😅 tak mu się spodobało😉
 
reklama
Do góry