reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2021

reklama
dziękuję:) ja poleciała do GP w na początku 6 tygodnia i musiałam powtarzać test z porannego moczu. Później popatrzyłam po stronach GP i okazało się, że zapraszają na pierwsza wizytę między 8 a 10 tygodniem. Wygląda na to, że się wyrwalam.
Miłego dnia i dużo zdrowia
a gdzie mieszkasz?
Zauważyłam ze chyba we wszystkich europejskich państwach jest podobnie, tylko w Polsce inaczej. A tak w ogóle to u nas kartę ciazy zakładają w 9 tyg.
Dziekuje i wzajemnie 🤗
 
a gdzie mieszkasz?
Zauważyłam ze chyba we wszystkich europejskich państwach jest podobnie, tylko w Polsce inaczej. A tak w ogóle to u nas kartę ciazy zakładają w 9 tyg.
Dziekuje i wzajemnie 🤗
Mieszkam w Irlandii :) spostrzeżenie mam podobne do Twojego :) co do karty ciąży to się wypowiem jak dostanę swoją :) nie wiem czy tu wystawiają przed usg... choć w poprzedniej ciąży dostałam kartę na pierwszej wizycie w szpitalu na usg ale wtedy byłam w ostatnim trymestrze ciąży.
 
Mieszkam w Irlandii :) spostrzeżenie mam podobne do Twojego :) co do karty ciąży to się wypowiem jak dostanę swoją :) nie wiem czy tu wystawiają przed usg... choć w poprzedniej ciąży dostałam kartę na pierwszej wizycie w szpitalu na usg ale wtedy byłam w ostatnim trymestrze ciąży.
Kartę Ciąży ja dostałam na pierwszej wizycie u GP bo sporo do wypełnienia było. A teraz podobno albo sa elektroniczne albo daja na usg.

Cześć dziewczyny. Czytam Was wszystkie ciągle, nic nie pisałam bo wczoraj była moja pierwsza sobota wolna od 4 tygodni. Wlasnie zaczęłam tydzień urlopu yeah.

Objawy obecnie to tylko poranne mdłości i ochota na owoce ogromna 😀😅 .
Do tego dochodzą mega realistyczne sny 😅.
Nie narzekam.
Z ciekawości, czy są tu jeszcze mamy czekające tak jak ja na pierwsze usg?
 
Kartę Ciąży ja dostałam na pierwszej wizycie u GP bo sporo do wypełnienia było. A teraz podobno albo sa elektroniczne albo daja na usg.

Cześć dziewczyny. Czytam Was wszystkie ciągle, nic nie pisałam bo wczoraj była moja pierwsza sobota wolna od 4 tygodni. Wlasnie zaczęłam tydzień urlopu yeah.

Objawy obecnie to tylko poranne mdłości i ochota na owoce ogromna 😀😅 .
Do tego dochodzą mega realistyczne sny 😅.
Nie narzekam.
Z ciekawości, czy są tu jeszcze mamy czekające tak jak ja na pierwsze usg?
Ja czekam na swoje pierwsze usg, mam wizyte w pt i mam nadzieje ze lekarka je wykona :) to bedzie moj 6t+2d
 
reklama
Eh dziewczyny martwie sie, ze robi mi sie tam jakies zapalenie. Wczoraj mialam klucia w pochwie, myslalam ze to po za dlugim spacerze, a teraz mam wrazenie ze tam wszystko jest "spuchniete" i piecze glownie wtedy jak sie zalatwiam. Boje sie tych zapalen. Ostatnio tak mi sie ciaza zaczela i od poczatku ladowali we mnie globulki, pozniej dlugo myslalam czy poronienie nie bylo z ich winy. Nie mam pojecia czemu tak sie u mnie dzieje :( jak nie jestem w ciazy to nie mam zadnych zapalen...wiem ze teraz hormony wariuja, organizm sie oslabia, no ale dlaczego znow :( jesli to w ogole to.
Przy poprzedniej ciazy chodzilam tez w pl do ginekologa, bo akurat bylam na urlopie. Tu raczej globulek mi nie zapisza..zobaczymy. Oby to minelo ;(
 
Do góry