reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2021

reklama
Mojemu dziś się śniło, że ogląda zdjęcia z usg a tam trojaczki.
Kurde ja się martwię, dziś cycek jeden jakby nie boli.... Nie mam mdłości, nie bolą mnie jajniki ani podbrzusze.... Wariuje

Ciesz się, ja tydzień czasu mdłości od rana do wieczora. Jestem tym zmęczona i cholernie zła. W menu tylko tosty z plastrem sera. Wczoraj jeszcze zjadłam frytki z piekarnika. Nic innego mi nie podchodzi.
 
@Katrinaka to jest tak samo jak z latami ;) Jeżeli dziecko skończy 5lat to ma ich przez kolejne 12 miesięcy 5. Może mieć 5 i miesiąc 5 i pół ale nigdy nie mówisz że zaczął 6 tylko skończył 5 to ma 5 :D. Tak samo z tygodniami 5+1 to do momentu 5+6 jest cały czas 5-ty tydzień. To bardzo ważne bo lekarze zawsze posługują się skończonymi tygodniami nie bieżącymi. Bo idąc tygodniami bieżącymi w dniu porodu musiałbyś mieć 41 tydzień ;)
 
Mojemu dziś się śniło, że ogląda zdjęcia z usg a tam trojaczki.
Kurde ja się martwię, dziś cycek jeden jakby nie boli.... Nie mam mdłości, nie bolą mnie jajniki ani podbrzusze.... Wariuje
Ja ostatnio nie miałam już żadnego bólu w podbrzuszu, cycki też przestały boleć, mdłości jakieś takie leciutkie no i stres czy aby na pewno wszystko ok, ale byłam na wizycie i wszystko dobrze, serduszko jest. Od wczoraj znowu pobolewa mnie brzuch, mdłości wróciły no to teraz stres, że brzuch boli i czemu🤷‍♀️😉 no masakra. Do końca ciąży zwariuje a to moja pierwsza
Powiedzcie mi dziewczyny jak dzisiaj mam 5t1d to jestem w 5 czy 6 tyg? Wiem głupie pytanie 🤔😂
Nie ma głupich pytań😉
Jesteś na początku 6 tygodnia
 
reklama
Pamiętam w poprzednich ciążach tamtum Rosa używałam jak miałam problemy z moczem ale czy to nie wycofali?

Jest jest do kupienia tamtum rosa ja do porodu mialam w marcu

Powiedzcie mi dziewczyny jak dzisiaj mam 5t1d to jestem w 5 czy 6 tyg? Wiem głupie pytanie 🤔😂

5 skończone i początek 6 . Ja u lekarza zawsze mówię dokładnie np 5+1 żeby nie było niedomówień 😁
Jak jutro druga beta wyjdzie pozytywnie to umowie wizytę na 6+3 liczę że będzie już serduszko widać ❤
 
Do góry