reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2021

Zjadlam pomidorową zupę z torebki 😂 ostatni raz jadłam coś takiego z 5 lat temu, potem zafiksowalam się na dietę i zdrowe odżywianie.
O mamo jaka ta zupa pyszna była 😱
Czy wy macie takie zachcianki?
Tez bym zjadła zupę pomidorowa z torebki 😋 uwielbiałam ja ale już chyba kilka lat nie jadłam 🙈 ja dziś pomarańcze kilogramami i żelki haribo😍
 
reklama
No ja ważne obecnie 62 kg przy wzroście 180 cm niby w normie, ale boję się że dalsze chudnięcie może się odbić na dzidzi [emoji20]
Ja na minusie 2kg, ale bardzo staram się utrzymać wagę, obecnie 50 kg a nie mogę ważyć mniej bo już będzie nie zdrowe dla dziecka, tylko jak tu jeść jak muli cały dzień :(
 
No ja ważne obecnie 62 kg przy wzroście 180 cm niby w normie, ale boję się że dalsze chudnięcie może się odbić na dzidzi [emoji20]
Nie martw się na zapas :) wagę jeszcze nadrobisz :) ja ważyłam 57kg, teraz mam minus 8kg przy wzroście 169 cm, ale wiem,że napewno nadrobię i to z dodatkiem jak we wcześniejszych ciazach🙈
 
U mnie jest tak że biorę encorton to stedyry 3 razy dziennie i clexane w zastrzyku aby się nie robiły skrzepy i acard i wit b12 b6 i folian w dawce aż 800 i dopochwowo progesteron ale w dawce 200 2 razy dziennie ale jestem po badaniach w genetycznie nic nie wyszło ale immunologi już tak mój organizm odrzuca wszystko co obce 😞 i dlatego sterydy tak jak przy przeszczepach. Kochana nic się nie martw twój przypadek może być inny. Trzymam mocno kciuki a który tydzień masz u mnie się zaczął 9 i mam stresa bo o tym czasie z reguły ciążę obumieraly. Ja nie ronilam fizycznie tylko serduszka przestawaly bić.
A czy masz moze jakas chorobe z autoagresji??? Ja mialam kiedys problem ze stawami, strasznie bolaly wtedy robili mi ANA i wyszly 6 lat temu 1:100 czyli byly obecne przeciwciala. I zaczynam sie zastanawiac czy to nie bylo przyczyna ze moja ciaza obumarla. Czytam co napisalas...u mnie tez serduszko przestalo byc w 9 tyg a lyzeczkowanie w 12.
Nie mieszkam w Pl nie moge zrobic badan na wlasna reke, obecnie jestem w 5t+4d , boje sie ze lekarka oleje temat. Szczerze mowiac, dopiero po poronieniu patrzylam na moje stare wyniki badan. Wczensiej nawet nie pomyslalam ze immunologia moze miec wplyw. Moja gin na strate powiedziala...statystyka...
 
A czy masz moze jakas chorobe z autoagresji??? Ja mialam kiedys problem ze stawami, strasznie bolaly wtedy robili mi ANA i wyszly 6 lat temu 1:100 czyli byly obecne przeciwciala. I zaczynam sie zastanawiac czy to nie bylo przyczyna ze moja ciaza obumarla. Czytam co napisalas...u mnie tez serduszko przestalo byc w 9 tyg a lyzeczkowanie w 12.
Nie mieszkam w Pl nie moge zrobic badan na wlasna reke, obecnie jestem w 5t+4d , boje sie ze lekarka oleje temat. Szczerze mowiac, dopiero po poronieniu patrzylam na moje stare wyniki badan. Wczensiej nawet nie pomyslalam ze immunologia moze miec wplyw. Moja gin na strate powiedziala...statystyka...
Ana wyszły mi negatywne wyszły mi jakieś nieprawidłowości w samych parametrach autoimmunologicznych zawyzony wynik
 
Ana wyszły mi negatywne wyszły mi jakieś nieprawidłowości w samych parametrach autoimmunologicznych zawyzony wynik
Rozumiem, a wiesz moze czy te ANA oznaczaja cos bardzo zlego? Moje wyniki sa z 2014, boje sie ze lekarka oleje temat. Wizyte mam w pt dopiero. Czy ginekolog w ogole sie na tym zna, czy powinnam udac sie do innego lekarza? Bardzo chce by wszystko tym razem byko dobrze z ciaza i szczesliwie urodzic zdrowe dziecko.
Nie bardzo znam sie na parametrach o ktorych piszesz :( ale posiadasz jakas chorobę autoimmumologiczna czy nie masz objawow? Moja nazwali "niezroznicowane zapalenie stawow" i zostawili do obserwacji. Minelo tylenlat, ja nic nie lecze bo na ta chwile nie ma potrzeby.
 
reklama
Do góry