reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2021

Hejka dziewczyny.
U mnie tragedia, strasznie źle się czuję 🙄pod bacznym okiem męża zmuszam się do jedzenia. Okropnie chce mi się spać🥱 zrobiłam się strasznieeeeee leniwa.
Co do świąt... jestem daleko...... w tyle.
W tym tygodniu muszę prezenty na mikołaja kupić a i jeszcze okna umyć i postroić 😳
Może już kupię też na dzieciątko 🤔
Ach zapomniałam o pierniczkach, już powinnam je zrobić😳

Co do forum zamkniętego... no to już chyba czas na nie.

Dzisiaj wizyta ale jestem bardzo spokojna. Może przez te zmęczenie nawet nie chce mi się stresować🤨
 
reklama
Ja mam okropne samopoczucie, mdłości bez przerwy i dzisiaj chyba powiem szefowi. Jeszcze wczesnie, jest, zaczynam 8tc ale chce żeby wiedział, bo nie dam rady cały tydzień w biurze pracować. Mam wyjście albo się dowie teraz albo iść na L4 od internisty, a nie chce zwalać roboty na resztę zespołu.
 
Ja kończę 9 tydzień i wymioty dzień w dzień 19 [emoji2360] z rana wieczne mdlosci, prawie nic nie jem, mój mąż już mnie próbuje kontrolować, do kuchni nie wchodzę bo bo się że zwymiotuje na podłogę... Już jestem - 3kg względem wagi przed ciążą, masakra. Łudzę się, że z wigilią wszystko przejdzie i będę mogła się najeść sałatki i pierogów. W wigilię zaczynam drugi trymestr wg OM. Mam nadzieję że przejdzie mi szybciej bo się wykończę... Marzyłam o dziecku jedno po drugim, ale nie wiem czy się zdecyduje z takimi przebojami [emoji3064]
 
Hej ja jutro dzisiaj mam pierwszą wizytę więc przez ten czas nic się nie odzywałam. Dziś 8+3 i objawy nadal są raz mniejsze raz większe. Dodatkowo doszedł ból żołądka w ostatnim tygodniu. Też jestem za wątkiem zamkniętym
 
Hej dziewczyny. Ja pierwsze usg mam 9.12 (środa) i bardzo nie mogę się doczekać tej wizyty. Będzie to 7 tydz + 4. Następnie mam wizytę u mojej ginekolog 11.12 (piątek). Jestem już na L4 bez kodu ciążowego do 4.12 (piątek). Nie wiem czy prosić internistę o L4 do czasu wizyty u mojej ginekolog... Na samą myśl o powrocie do pracy skręca mnie ze stresu w żołądku.
 
Ostatnia edycja:
U mnie jest tragedia z jedzeniem obiadu. Moj mąż uwielbia mięso, a ja sie mecze, obojętne jakie jest na obiad. Myślałam, ze z ryba będzie lepiej ale nic z tego, próbowałam piersc z kaczki to samo.
Poza tym potwierdzam tak jak wczesniej dziewczyny pisały pomarańcze, mandarynki, jabłka mogę jeść bez ograniczeń. Do tego bułki z żółtym serem.
Ja pracuje jeszcze ale po pracy jestem tak zmęczona i senna, ze nie jestem w stanie prawie nic zrobić.
 
Hej dziewczyny mam nadzieję że weekend udany i kolejne tygodnie za nami juz 👍 i mnie brzuszek już po malu się pokazuje ale zauważyłam że w 2 ciąży szybciej wychodzi... Może mięśnie już nie te..
U mnie tak pięknie Biało Zobacz załącznik 1208107
Moj trzylatek w raju... Ale widać dziś kazdy u nas na Śląsku szczęśliwy z tak pięknej aury.. ☺
Życzę Wam udanego tygodnia.. i przesyłam wszystkim Wam tego śniegu bo u nas już za wiele 🙂
Udanych wizyt dziewczyny moja za tydzień 🙈
Jak pięknie! Jak ja tęsknie za taką zimą! Ostatni raz snieg widzialam 2 lata temu i to w lutym ...


Cześć dziewczyny. Nic się nie odzywałam ale Was czytałam.. chcialam spędzić urlop bez siedzenia na telefonie za dużo.
Jutro wracam do pracy..
Samopoczucie dobre, czuje się dobrze tez. Mam w sobie mnóstwo pozytywnej energii 😍.
 
reklama
Do góry