reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2021

reklama
Wątek prywatny super. Ale mnie raczej nie dodajcie. Nie wiem co z moją ciąża będzie, choć fasolka walczy. No i termin z usg to 1.07 a ja będę mieć cesarke 2 tygodnie wcześniej, więc na bank czerwcowe. Tylko wątek tam kuleje. Tu zdecydowanie jesteście bardziej aktywne 😁
 
Witam koleżankę po fachu.. 🙂
Ja dalej pracuje przed świętami nie odpuściły by mi klientki... Najgorzej że cały czas jest człowiek oglądany a w zeszłym tyg wspominały jak to ciężko było jak mnie nie było przez pierwszą ciążę i aż się boje nawet informować swoich klientów.. 🙈

I ad zamkniętego wątku jestem za.. :)
Dziewczyny tylko nie ma mnie na liście wpiszcie mnie termin porodu mam na 12.07 😘

Mnie szefostwo wrecz kazalo isc na L4, bo bali sie bardzo lockdownu a w razie czego przejalby mnie ZUS szybciutko, bo i tak dwa tygodnie bylam chora. Plus u nas jest 12 stylistow, wiec ma mnie kto zastapic ;)
Zaluje tylko, ze nie zdazylam sie pozegnac z moimi klientkami tylko tak łapu capu
 
reklama
Wątek prywatny super. Ale mnie raczej nie dodajcie. Nie wiem co z moją ciąża będzie, choć fasolka walczy. No i termin z usg to 1.07 a ja będę mieć cesarke 2 tygodnie wcześniej, więc na bank czerwcowe. Tylko wątek tam kuleje. Tu zdecydowanie jesteście bardziej aktywne 😁
Tam maja tez prywatny wiec moze dlatego ;)
 
Do góry