reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2021

Wkurza mnie trochę na aplikacja. Przed zmianami jak i po wraz się tnie, jest mało intuicyjna i jakas taka chaotyczna. Nie lubię jej. :D

Ktoś już siedzi na L4 ze mną?
Totalnie mi to nie służy. Jestem rozlazła i rozleniwiona. Nic mi się nie chce wiec nic nie robię. Mam nadzieje, ze wróci mi power bo aż sama się wstydzę swojego lenistwa. 🙈

Jak tam się czujecie, dziewczyny?
Jak tam Twoja dieta?
Masz jakieś wytyczne?

Ja dziś strasznie ospała jestem, marzę wrócić z pracy i położyć się
 
reklama
Jak tam Twoja dieta?
Masz jakieś wytyczne?

Ja dziś strasznie ospała jestem, marzę wrócić z pracy i położyć się


Jestem na pudełkach, jem co mi dają, chociaż dziś na śniadanie była pasta z łososiem wiec oddałam mężowi. Ale ogólnie spoko, cukry po posiłkach dobre no i nawet smaczne chociaż Big Mac to nie jest. :D
A Ty jak tam, działasz już z dieta cukrzycowa? Byłaś u diabetologa? Ja cały czas czekam na zapisy :/
 
Rok ma więc jeszcze pewnie szybko nie przespi calych nocy

No u mnie dość długo było wstawanie na mleko w nocy, równo z zegarkiem co 3h. Ale przerw jako takich sobie już nie robiła w tym wieku.Podobno nie ma dwóch takich samych dzieci, może drugie akurat bedzie łaskawsze i będzie przesypiać całe noce. :)
 
O jej co tu się wydarzyło.. Nie fajnie.. trzymaj się dziewczyna!

Ja właśnie dzisiaj zmieniłam. USG mam 18 grudnia. I wtedy będę się umawiać na Nipt. Koszt 175 e.
 
O jej co tu się wydarzyło.. Nie fajnie.. trzymaj się dziewczyna!

Ja właśnie dzisiaj zmieniłam. USG mam 18 grudnia. I wtedy będę się umawiać na Nipt. Koszt 175 e.
Tani macie ten Nipt, ja za usg 180e plus pappa 35 e. I na str kliniki wlasnie widze nipt od 130-350 e nie rozumiem tej rozbierznosci cenowej
 
reklama
Do góry