reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2021

Myślała któraś z Was, aby rodzic w prywatnym szpitalu? Orientujecie się czy mimo pandemii są możliwe porody rodzinne oraz czy dziecko od razu jest z matka?
 
reklama
No z ta rana raczej szybko nie wrócisz do ćwiczeń :/ ale wiadomo każdy inaczej... Ja w szpitalu już zazdrościłam tym co urodziły naturalnie. Śmigały po oddziale i podawały mi jedzenie bo zanim ją się podniosłam to one już zjeść zdążyły.
Dlatego modlę się , żeby nie było przeciwkskazań do naturalnego...
 
Ja chodzę do ginekolog prywatnie ale prenatalne i pappa mam na NFZ że względu na chorobę genetyczną.
Te badania będzie mi robić pani dr. Perenc.
Ona przyjmuje w Salve na Struga .
A ta pani dr ma certyfikat? Ooo Salve na Struga też moge wybrać, właśnie patrzę na listę jaka mi położna dała
16069183061142503760633044235752.jpg
 
Mam jakiś ciężki dzień dzisiaj. Jutro mam pierwszą wizytę i strasznie się boje.

Myślała któraś z Was, aby rodzic w prywatnym szpitalu? Orientujecie się czy mimo pandemii są możliwe porody rodzinne oraz czy dziecko od razu jest z matka?
Kiedyś o tym myślałam, ale życie zweryfikowało mój plan. W takich szpitalach/klinikach raczej nie ma zbyt dużego zaplecza medycznego, więc przy wszelkich komplikacjach prywatne placówki odpadają. Ja stawiam na szpital 3 stopnia referencyjności.
 
reklama
Do góry