CzarnaMamba21
Fanka BB :)
To ja chyba najmłodsza mama, zostałam w wieku 21 lat (urodziła się dzień przed moimi urodzinami) i teraz znowu jestem w ciąży (mam 22 lata, za miesiąc 23) [emoji1]
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notka: This feature may not be available in some browsers.
Udało mi sie do innegi ginekologa umówić prywatnie na środęJakas nienormalna ta lekarka
A u mnie objawów to tylko bol brzucha.. Większy apetyt... Bol piersi takie są nabrzmiałeI rzeczywisvie każda ciąża inna.. W tamtej zero objawów, tylko siara z piersi
A na kiedy masz termin porodu?Ja czekam na telefon czy miejsce się zwolniło na ten tydzień żeby iść znowu na usg.
Aż mnie telepie [emoji23]
Ale wygląda na to, że wsio Oki, bo dzisiaj mdłości są koszmarne- naprawdę... Mam nadzieję, że nie będę wymiotować w ciąży![]()
Ja tez herbaty bym mogla pic litrami. Polecana jest rooibos, ma trochę specyficzny smak
Też mam 32 [emoji846]
Cześć dziewczyny.
Również zostanę lipcowa mama[emoji3059]
Mam 22 lata, dziś wyszły mi pozytywne testesty ciążowe, odrazu poszłam na beta wynik 81.33 mlu\ml w 13 dpo. Myślicie ze to dobry wynik jak na ten dzien po owulacji ?
To moja 3 ciąże, dwie niestety poronione. Teraz jestem na lekach i jestem dobrej myśli. To moje kreseczki z dziś