reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2021

Ja dziś idę na wigilię pracową, potem na urodziny teściowej, jutro zakupy i urodziny brata. I w sumie cieszą mnie te wyjścia, bo będę miała powód żeby się umalować i uczesać. Swoją drogą to mi idzie na głowę, czuję się zaniedbana przez to siedzenie w domu, muszę zacząć robić jak na lockdownie: i tak codziennie sie malować i czesać nawet jeśli wychodzę tylko do sklepu po bułki albo zalegam na kanapie.

W ogóle nie czuje, że zbliżają się święta, zwykle od 1 grudnia już miałam żywą choinkę światełka etc, a teraz jakby miało świąt nie być. Moja mam i siostra nie przyjadą, bo inaczej musiałyby mieć kwarantanne i tu w PL, i po powrocie do DE.
 
reklama
Ja dziś idę na wigilię pracową, potem na urodziny teściowej, jutro zakupy i urodziny brata. I w sumie cieszą mnie te wyjścia, bo będę miała powód żeby się umalować i uczesać. Swoją drogą to mi idzie na głowę, czuję się zaniedbana przez to siedzenie w domu, muszę zacząć robić jak na lockdownie: i tak codziennie sie malować i czesać nawet jeśli wychodzę tylko do sklepu po bułki albo zalegam na kanapie.

W ogóle nie czuje, że zbliżają się święta, zwykle od 1 grudnia już miałam żywą choinkę światełka etc, a teraz jakby miało świąt nie być. Moja mam i siostra nie przyjadą, bo inaczej musiałyby mieć kwarantanne i tu w PL, i po powrocie do DE.
Znam ten ból... chcialam jechac do Polski na swieta ale niestety nic z tego. Będziemy sami w tym roku. Siostra wróciła do Polski więc nikogo z rodziny tu nie ma.
Choinkę ogarnę jutro z synem, bedzie sztuczna...
 
Ja dziś też mam zamiar ustroic dom[emoji319] trochę ogarnąć jeśli dam radę i jutro jadę do rodziców na obiad więc też muszę się spiąć w sobie i zrobię jakaś słodycz na deser może chatkę puchatke[emoji848]
 
Ja dziś idę na wigilię pracową, potem na urodziny teściowej, jutro zakupy i urodziny brata. I w sumie cieszą mnie te wyjścia, bo będę miała powód żeby się umalować i uczesać. Swoją drogą to mi idzie na głowę, czuję się zaniedbana przez to siedzenie w domu, muszę zacząć robić jak na lockdownie: i tak codziennie sie malować i czesać nawet jeśli wychodzę tylko do sklepu po bułki albo zalegam na kanapie.

W ogóle nie czuje, że zbliżają się święta, zwykle od 1 grudnia już miałam żywą choinkę światełka etc, a teraz jakby miało świąt nie być. Moja mam i siostra nie przyjadą, bo inaczej musiałyby mieć kwarantanne i tu w PL, i po powrocie do DE.
Hej. Skąd masz informacje o kwarantannie w Polsce po przybyciu z Niemiec? Śledzę stronę ministerstwa i strazgraniczna.pl i póki co nie ma nic takiego. Pytam, bo sama chce wrócić na święta do domu (co prawda nie z Niemiec) i staram się być na bieżąco, a może śledzę jakieś złe strony.
 
Witam z rana, ja dziś spałam 12h z 1 nocną pobudką córki. Na śniadanie owsianka więc zdrowo ale później już tak dobrze nie będzie :) choć dziś weekend więc muszę mieć obiad dla dziecka. Ogólnie nie mam siły gotować tak zupełnie, wczoraj pizza, wcześniej sushi, „wspieram” restauracje. Najgorzej że po południu co zjem to wymiotuje, senność mnie męczy a zapach kawy dalej wywołuje mdłości więc nie mam się czym wspomóc. Miłego dnia dziewczyny!
 
Hej. Skąd masz informacje o kwarantannie w Polsce po przybyciu z Niemiec? Śledzę stronę ministerstwa i strazgraniczna.pl i póki co nie ma nic takiego. Pytam, bo sama chce wrócić na święta do domu (co prawda nie z Niemiec) i staram się być na bieżąco, a może śledzę jakieś złe strony.
W pl nie ma kwarantanny po powrocie z de. Jednak odoby z Niemiec mogą zostać 72h w Polsce, jak ktoś mieszka przy granicy to da radę bez kwarantanny. Jak dłużej to do powrocie kibluje :)
 
Ja sądzę, że jeszcze wprowadzą te kwarantanny na okres świąteczny. Wtedy jest największy ruch ludzi, więc brzmi to logicznie. A poinformują o tym tak jak z cmentarzami :p
To prawda, ze tak mogą zrobić i tego się najbardziej obawiam. Jak zawsze za 5 12 :/ Ale póki co można i na to się nastawiam :)
 
reklama
Cześć dziewczyny
U mnie mdłości od rana, wczoraj jak się położyłam po 16 to obudziłam się na kolację, poszłam znowu spać i przed 24 się obudziłam na mycie i znowu spanie. Myślałam, że dzisiaj będę miała więcej siły, ale się pomyliłam. Czuję się jak po nie przespanej nocy. No brak sił, a roboty tyle przed świętami. Nie wiem kiedy to ogarnę. Dzisiaj mam w planach ubierać choinkę ale zobaczymy czy coś z tego wyjdzie. Jutro moja mama do mnie przychodzi a jeszcze nic nie wie. Nie wiem jak dam radę z tym zmęczeniem i mdłościami, żeby się nie wydać. Stres mnie dopadł przed wizytą w poniedziałek. Boję się że znowu usłyszę, że wszystko się zatrzymało. Ehh.. Oszalec można.
 
Do góry