reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2021

reklama
A ja w czwartek rozmawiałam ze swoją gin o tym i mówiła, że teraz od zwierząt złapać to już rzadkość. Szybciej można złapać z nieumytych warzyw/owoców.

Ps. A czy wasze koty odkąd jesteście w ciąży też was tak pilnują? Bo wiecie koty to wyczuwają.
A to moja królewna:
Zobacz załącznik 1210773
No mój to w nocy spi mi nad głową a w ciągu dnia jak siedzę sobie to kładzie się na mnie lub obok mnie [emoji846]
IMG20201111212810.jpeg
 
U mnie tez moj mąż sprzata kuwetę, chyba ze ja jestem w domu i trzeba wyczyści bo nie da sie obok niej przejść nie wstrzymując oddechu [emoji1787] ale nakładam rękawiczki i pózniej myje ręce [emoji6]
U mnie mój narzeczony codziennie rano przed pracą czyści kuwetę mi zakazuję się do niej zbliżać [emoji846]
 
To chleb na zakwasie także musiałabyś najpierw wychodować zakwas. A potem to już tylko mąka żytnia i trochę pszennej, woda sól i cukier. My juz od ok 2 lat robimy swój chleb, przynajmniej wiem co jem 😅
A możesz mi podać przepis na ten chlebek? [emoji846]
Ja tez od wielu lat robię swój chleb. Jeden jest zwykły pszenny na drożdżach, a od kilku miesięcy robię taki z samych ziaren, bez żadnej mąki.
 
A u mnie ciocia sprzątała po kocie bo mu się zachciało na podłoge zrobić, a że miała zadziora na palcu to się zaraziła. Była w 8tc serduszko pięknie biło.... i poroniła po paru dniach od zarażenia. W badaniach stwierdzona świeża toksoplazmoza, lekarz potwierdził że to od tej "niewinnej" kociej kupki 😑
 
reklama
To chleb na zakwasie także musiałabyś najpierw wychodować zakwas. A potem to już tylko mąka żytnia i trochę pszennej, woda sól i cukier. My juz od ok 2 lat robimy swój chleb, przynajmniej wiem co jem 😅
Też piekę od paru lat swój chleb :) z tym że na drożdżach i ziemniakach... Jakoś nie mogę się zabrać za ten zakwas :(
 
Do góry