reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2021

a to zescie mi cwieka wbily z tymi kremami
.. dostalam od mamy maselko i sie nim smaruje.. i dopiero teraz przylukalam ze od 4 miesiaca.. a ja od razu sie smarowalam raz dziennie codziennie balsamem z avonu a pozniej tym maselkiem 😱
 
reklama
Dziewczyny a właśnie w temacie toksoplazmozy. Dostałam wyniki dzisiaj i niestety są niejednoznaczne [emoji3525]

IgM 0,97 - niejednoznaczne
IgG <0,2 negatywne
Już przekopałam internet, prawdopodobnie albo świeżo co zakażenie albo wynik fałszywie pozytywny igM ale zdążyłam się już zestresować, bo jak mam czekać teraz 3tyg żeby powtórzyć badanie to ja chyba oszaleje .. [emoji29]
 
Ostatnia edycja:
Chwalicie się swoimi zwierzątkami, to i ja pochwalę moja kochaną psiulką ❤️
20201015_220600.jpg


Też myślę o zakupie PALMERSa do biustu i brzucha, w Rossmanie jest akurat promka 😉 Koleżanka używała i bardzo sobie chwali.

Też budzicie się tak wcześnie? Wczoraj od 4 do 6 nie spałam, później oko mi jeszcze poleciało. Dzisiaj od 5 oczy jak pięć złotych... Z drugiej strony jak się teraz chodzi spać o 20... 😉

Miłej Mikołajkowej niedzieli! 😘🎅
 
A ja w czwartek rozmawiałam ze swoją gin o tym i mówiła, że teraz od zwierząt złapać to już rzadkość. Szybciej można złapać z nieumytych warzyw/owoców.

Ps. A czy wasze koty odkąd jesteście w ciąży też was tak pilnują? Bo wiecie koty to wyczuwają.
A to moja królewna:
Zobacz załącznik 1210773
Jaka dostojna kiciunia 😻 u mnie starsza kotka nie za bardzo się ze mną integrowała bo bardziej przywiązana jest do męża a od mentu ciąży nawet przychodzi do mnie w dzień poleżeć ze mną 😁
 
Witam was w ten Mikołajkowy poranek [emoji319]
Jak się dziś czujecie? [emoji3059] Ja wczoraj zgrzeszyłam, pozwoliłam sobie na pizzę [emoji2960] ale strasznie nie wchodzi mi nic co czosnkowe i sos czosnkowy przyprawił mnie o mdłości [emoji1786]
 
Chwalicie się swoimi zwierzątkami, to i ja pochwalę moja kochaną psiulką ❤Zobacz załącznik 1210971

Też myślę o zakupie PALMERSa do biustu i brzucha, w Rossmanie jest akurat promka 😉 Koleżanka używała i bardzo sobie chwali.

Też budzicie się tak wcześnie? Wczoraj od 4 do 6 nie spałam, później oko mi jeszcze poleciało. Dzisiaj od 5 oczy jak pięć złotych... Z drugiej strony jak się teraz chodzi spać o 20... 😉

Miłej Mikołajkowej niedzieli! 😘🎅
Jaki śliczny piesek!

Wesołego dnia Mikołaja!
U nas dziś spokojnie bedzie, matka ma dziś wolne to sobie odpocznie:D wyspałam się dziś też więc dzien zapowiada się dobrze! Zaraz biorę się za śniadanko a potem choinkę!
 
Witam was w ten Mikołajkowy poranek [emoji319]
Jak się dziś czujecie? [emoji3059] Ja wczoraj zgrzeszyłam, pozwoliłam sobie na pizzę [emoji2960] ale strasznie nie wchodzi mi nic co czosnkowe i sos czosnkowy przyprawił mnie o mdłości [emoji1786]
Weź ... Ślinkę aż przełykam jak pomyślę o tej pizzy 😂 chodzi za mną jakoś już drugi tydzień właśnie taką z super sosem czosnkowym. Ja dzisiaj zażyczyłam sobie na obiad kotlety jajeczne normalnie smak dzieciństwa mojego i lata ich nie jadłam 😁
 
Chwalicie się swoimi zwierzątkami, to i ja pochwalę moja kochaną psiulką ❤️Zobacz załącznik 1210971

Też myślę o zakupie PALMERSa do biustu i brzucha, w Rossmanie jest akurat promka 😉 Koleżanka używała i bardzo sobie chwali.

Też budzicie się tak wcześnie? Wczoraj od 4 do 6 nie spałam, później oko mi jeszcze poleciało. Dzisiaj od 5 oczy jak pięć złotych... Z drugiej strony jak się teraz chodzi spać o 20... 😉

Miłej Mikołajkowej niedzieli! 😘🎅
Przepiękna psinka 🤩 właśnie jak będziemy mieli 🏠 to marzy mi się taki piękny owczarek, jakie one są śliczne 😚
 
reklama
Do góry