reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2021

Chwalicie się swoimi zwierzątkami, to i ja pochwalę moja kochaną psiulką ❤Zobacz załącznik 1210971

Też myślę o zakupie PALMERSa do biustu i brzucha, w Rossmanie jest akurat promka 😉 Koleżanka używała i bardzo sobie chwali.

Też budzicie się tak wcześnie? Wczoraj od 4 do 6 nie spałam, później oko mi jeszcze poleciało. Dzisiaj od 5 oczy jak pięć złotych... Z drugiej strony jak się teraz chodzi spać o 20... 😉

Miłej Mikołajkowej niedzieli! 😘🎅
Tak, ja też budzę się w tych godzinach i kręcę się aż w końcu raz jeszcze zasnę. Strasznie to irytujące 😉
 
reklama
Dzień dobry w Mikołajkowy poranek :) nadrobiłam zaległości w czytaniu i tez się przyznam, ze wczoraj zgrzeszyłam i zjadłam kebaba i już pożałowałam w nocy jak mi się odbijało i spać nie mogłam - No nigdy więcej 😁
 
Dzień dobry w Mikołajkowy poranek :) nadrobiłam zaległości w czytaniu i tez się przyznam, ze wczoraj zgrzeszyłam i zjadłam kebaba i już pożałowałam w nocy jak mi się odbijało i spać nie mogłam - No nigdy więcej 😁
Z fast foodów najbardziej lubię zapiekanki i ostatnio też miałam ochotę więc zjadłam i tak samo pożałowałam - mdłości mnie takie dopadły że narazie nawet nie spojrzę w ich stronę 😂
 
Witam w Mikołajki😘
Dzisiaj bez mdłości ale biodra i kręgosłup pobolewają.



Dzień dobry w Mikołajkowy poranek :) nadrobiłam zaległości w czytaniu i tez się przyznam, ze wczoraj zgrzeszyłam i zjadłam kebaba i już pożałowałam w nocy jak mi się odbijało i spać nie mogłam - No nigdy więcej 😁

Aleś mi smaka zrobiła 🤤
 
Chwalicie się swoimi zwierzątkami, to i ja pochwalę moja kochaną psiulką ❤️Zobacz załącznik 1210971

Też myślę o zakupie PALMERSa do biustu i brzucha, w Rossmanie jest akurat promka 😉 Koleżanka używała i bardzo sobie chwali.

Też budzicie się tak wcześnie? Wczoraj od 4 do 6 nie spałam, później oko mi jeszcze poleciało. Dzisiaj od 5 oczy jak pięć złotych... Z drugiej strony jak się teraz chodzi spać o 20... 😉

Miłej Mikołajkowej niedzieli! 😘🎅
Najpiękniejsze, najmądrzejsze, najukochańsze, najbardziej oddane zwierzęta na świecie! Owczarek niemiecki ❤️ kocham! Właśnie poluję na szczeniaka ☺️
 
Dziewczyny ja teraz tak z innej beczki bo od wczoraj normalnie nie mogę myśli zebrać 😕 Miałam plan popracować do końca roku i iść na L4 a teraz to ja w ogóle nie wiem co dalej będzie bo wczoraj zmarł mój szef. Dostałam info, że normalnie pracujemy itd. W necie wyczytałam, że z dniem śmierci pracodawcy umowa się rozwiązuje 😕 Czy może któraś z Was się orientuje w temacie ??
 
Do dziewczyn, ktore biora progesteron, bo plamia. Jak sie go dawkuje??? Znajoma mi wyslala, lekarz powierzyl mnie naturze, opowiadalam. Myslalam, ze juz mniej plamie i bedzie tylko lepiej. /zaczelo sie we wt wieczorem/. Dzis boli mnie brzuch jak na okres, dziwnie i plecy. Rano znow bylo plamienie, ale duzo intensywniejsze niz to co od poczatku. Koloru ciemny braz, to juz nie byl pomieszany sluz, tylko ten mocny braz.
Potrzeba mi sil, chce nadal wierzyc ze bedzie dobrze. W glebi serca strasznie sie boje. Dzis jest 7+4 w szafie mam progesteron 200mg, niemiecki jak go dawkowac? Do lekarza w pl moge zadzwonic dopiero jutro.
 
reklama
Zależy czy ktoś będzie chciał z jego rodziny przejąć przedsiębiorstwo w spadku. U nas biurze przedsiębiorca zmarł na początku listopada i póki co prowadzeniem przedsiębiorstwa zajęła się jego żona i prowadzi jako przedsiębiorstwo w spadku. Pracownicy dalej pracują, sprzedaż w dalszym ciągu jest prowadzona. Niestety jeżeli chodzi o przyszłość, to ta pani chce poprowadzić firmę jeszcze max przez jeden sezon, wyprzedać wszystko z zapasów i zamknąć.[emoji849] Ale sytuacje są różne...
Dziewczyny ja teraz tak z innej beczki bo od wczoraj normalnie nie mogę myśli zebrać [emoji53] Miałam plan popracować do końca roku i iść na L4 a teraz to ja w ogóle nie wiem co dalej będzie bo wczoraj zmarł mój szef. Dostałam info, że normalnie pracujemy itd. W necie wyczytałam, że z dniem śmierci pracodawcy umowa się rozwiązuje [emoji53] Czy może któraś z Was się orientuje w temacie ??
 
Ostatnia edycja:
Do góry