reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2021

I mnie dziś dopadły mdłości 🤢 rano próbowałam sobie zrobić tosty to wróciłam do łóżka i poprosiłam męża bo nie dałam rady. Zjadłam i było lepiej ale ciągle coś mnie tak kręci i co chwilę coś podjadam bo mam wrażenie że to z głodu
Mam dzisiaj to samo. Cały czas mi niedobrze, do tego mam straszny posmak w buzi, wiec co chwilę coś podjadam żeby go nie czuć.
Za to wczoraj zero objawów, zaliczyłam bardzo długi spacer, zakupy w CH i zero zadyszki przy tym wszystkim 😀
 
reklama
Dziewczyny ja teraz tak z innej beczki bo od wczoraj normalnie nie mogę myśli zebrać 😕 Miałam plan popracować do końca roku i iść na L4 a teraz to ja w ogóle nie wiem co dalej będzie bo wczoraj zmarł mój szef. Dostałam info, że normalnie pracujemy itd. W necie wyczytałam, że z dniem śmierci pracodawcy umowa się rozwiązuje 😕 Czy może któraś z Was się orientuje w temacie ??
Można zrobić przedsiębiorstwo w spadku i ktoś z rodziny może przejąć firmę. Skoro dostałaś informację, żeby pracować dalej to pewnie takie są plany.
 
@Katrinaka wszystkiego najwspanialszego! :)

Wróciłam do żywych.. Dopadły mnie mdłości, ból głowy i chęć na nic nie robienie. Wytrzymałam dwa dni...ale męczy mnie spanie. Mój cały weekend w domu więc się bawił z mala, wczoraj mi się zachciało zakupów.. I nowych butów z okazji Mikołaja. I się chyba z młoda przeziębiłam.. Mała ma katar.. Mi piździ.. I dalej to spanie.. Idę coś szamnac bo dziś juz jem normalnie.. I spać
 
reklama
Do góry