reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2021

reklama
to ja znowu coś przeoczyłam :( co to za lista ?

Przez dwa dni zbierałam zapisy chętnych na zamknięte forum. Może akurat nie wchodziłyście chociaż byłam pewna że Wy akurat na liście jesteście 😱 zróbmy tak, ja już Was zapisuje więc niebawem dostaniecie zaproszenie a reszta dziewczyn proszę oznaczajcie mnie, postaram się to ogarnąć jakoś
 
@aerdgi też bardzo proszę o dopisanie na listę 😉
Jutro jadę do pracy, powiem o ciąży głównej kierownik. Najgorsze,że akurat dużo się u nas dzieje teraz, zmiany w sposobie pracy, zmiany personalne... Ambitnie stwierdziłam, że będę pracować jak najdłużej (głównie HO), ale id wczoraj ledwo żyje i najchętniej bym poszła spać, więc trochę wolnego zaczyna kusić.
 
Przez dwa dni zbierałam zapisy chętnych na zamknięte forum. Może akurat nie wchodziłyście chociaż byłam pewna że Wy akurat na liście jesteście 😱 zróbmy tak, ja już Was zapisuje więc niebawem dostaniecie zaproszenie a reszta dziewczyn proszę oznaczajcie mnie, postaram się to ogarnąć jakoś
dziękujemy :) możliwe, że nas nie było wtedy na forum :(
 
reklama
Do góry