reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2021

A pijecie dużo wody? Może ilość śluzu zależy też od tego. W ciąży powinno się pić dużo płynów. Myślę, że to może przekładać się na ilość śluzu, podobnie jak przy owulacji. U mnie właśnie z tym piciem jest różnie
Tak ja staram się pić dużo wody choć jest ciężko.
Jak aplikuje luteinę to czuję, że jest wilgotno, więc trochę go chyba jest tylko, że w środku. A jak nie zapomnę to zapytam na wizycie w poniedziałek czemu tak jest.
 
reklama
Ja pije zdecydowanie za mało, z dwie szklanki dziennie :/ ciężko mi więcej bo od płynów mnie mdli. Nawet zupy mi nie wchodzą.
 
Dziewczyny a takie pytanie do was, jak umawiacie się teraz na prenatalne już to zapisujecie się do dwóch miejsc jednocześnie? Widziałam na innym forum kilka dziewczyn tak robi w razie gdyby lekarz był na kwarantannie albo coś... [emoji848] Mi to w ogóle nie przyszło do głowy szczerze mówiąc i jakoś sceptycznie do tego podchodzę bo to takie zajmowanie sztuczne terminów innym ciężarnym...
 
Dziewczyny a takie pytanie do was, jak umawiacie się teraz na prenatalne już to zapisujecie się do dwóch miejsc jednocześnie? Widziałam na innym forum kilka dziewczyn tak robi w razie gdyby lekarz był na kwarantannie albo coś... [emoji848] Mi to w ogóle nie przyszło do głowy szczerze mówiąc i jakoś sceptycznie do tego podchodzę bo to takie zajmowanie sztuczne terminów innym ciężarnym...
Ja się umówiłam do jednego, jakby mi ten termin przepadł to mam jeszcze czas i zakładam że znajdą inny termin. Nie wpadłabym na taki pomysł z podwójną rezerwacją :)
 
Dziewczyny a takie pytanie do was, jak umawiacie się teraz na prenatalne już to zapisujecie się do dwóch miejsc jednocześnie? Widziałam na innym forum kilka dziewczyn tak robi w razie gdyby lekarz był na kwarantannie albo coś... [emoji848] Mi to w ogóle nie przyszło do głowy szczerze mówiąc i jakoś sceptycznie do tego podchodzę bo to takie zajmowanie sztuczne terminów innym ciężarnym...
Nie wpadłabym na to🤔 jestem zapisana do jednej placówki i wydaje mi się, że tam pracuje więcej lekarzy, więc gdyby coś, to po prostu pójdę do innego.

A tak nawiasem mówiąc z moim lekarzem prowadzącym mam o tyle dobrze, że on już przechorował koronawirus, więc przynajmniej u niego terminy mam pewne😉
 
Dziewczyny a takie pytanie do was, jak umawiacie się teraz na prenatalne już to zapisujecie się do dwóch miejsc jednocześnie? Widziałam na innym forum kilka dziewczyn tak robi w razie gdyby lekarz był na kwarantannie albo coś... [emoji848] Mi to w ogóle nie przyszło do głowy szczerze mówiąc i jakoś sceptycznie do tego podchodzę bo to takie zajmowanie sztuczne terminów innym ciężarnym...
Mam jeden termin w jednym miejscu. Nie zapisałabym się w dwa miejsca bo to trochę egoistyczne :( a nóż ktoś będzie tego bardzo potrzebował w danym momencie a zajmę miejsce na które i tak nie przyjdę ??
 
@katherinnn
Ja pije bardzo mało wody, niestety :( z samodyscypliną u mnie ciężko w tej dziedzinie, ale śluzu czasami w momencie zrobi się tyle że muszę zmienić bieliznę :/
 
reklama
Do góry