reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2021

Wadę którą ma mój synek nie można wykryć badaniami nieinwazyjnymi ... Może źle wyraziłam się pisząc że w ogóle nie będę robiła żadnych badań, chodziło mi o badanie PAPP-A itp . USG genetyczne będę miała 11 stycznia A wady serduszka to chyba troszkę później są rozpoznawane z tego co czytałam aczkolwiek mogę się mylić. Każdy ma swoje zdanie na ten temat i swoje doświadczenia 😒
No tak, zrozumiałam, żę usg nie zamierzasz robić:) co do pappa to mam takie samo zdanie, że więcej miesza niż wskazuje na coś (no może ew. patologie łożyska). Już wolę zapłacić za nifty, a w razie co amniopunkcja.
 
reklama
No tak, zrozumiałam, żę usg nie zamierzasz robić:) co do pappa to mam takie samo zdanie, że więcej miesza niż wskazuje na coś (no może ew. patologie łożyska). Już wolę zapłacić za nifty, a w razie co amniopunkcja.
Chyba przez to że w nocy pisałam to nie przekazała tego co chciałam 🤦‍♀️ USG genetyczne jak najbardziej chce mieć, już jestem właśnie umówiona na 11 Stycznia. Później badanie serduszka też oczywiście zrobię.🙂 ale PAPP-A raczej nie
 
Cześć dziewczyny! Termin mam na 24.07.2020 🎉
Również poproszę o dołączenie do prywatnego forum, bo to moja pierwsza ciąża i jestem kompletnie zielona w temacie 😄
 
Ja mam 31 Lat i nie będę robila prenatalnych....To moja druga ciąża, z pierwszym dzieckiem robiłam, co prawda były to badania inwazyjne bo miałam robiona amniopunkję i trochę żałuję że ją zrobiłam...otóż okazało się ze dzidziuś ma wadę genetyczną i tyle stresu i płaczu co przeżyłam... nie polecam . A tak naprawdę to nic to nie zmieniło w naszym życiu, synek się urodził i jest przeuroczym, rezolutnym 5cio latkiem, choroba niestety jest ale nie tak źle to wszystko wygląda jak wyobrażałam sobie w ciąży[emoji846] Dlatego teraz zdecydowaliśmy że nie będę robiła badań prenatalnych . Będzie co ma być [emoji846] a czuje w głębi serca że będzie dobrze [emoji846]

Przykro mi, że przeszłaś przez taki ogromny stres :( Mi lekarz nawet nie proponował tego testu pappa tylko sama go zapytałam, ponieważ jeszcze nie mam dzieci i myślałam, że każda kobieta powinna ten test zrobić. Ja postanowiłam, że zrobię tylko USG prenatalne też czuję, że wszystko będzie dobrze [emoji256]
I napewno będzie dobrze u Ciebie jak i u mnie [emoji4]
 
Przykro mi, że przeszłaś przez taki ogromny stres :( Mi lekarz nawet nie proponował tego testu pappa tylko sama go zapytałam, ponieważ jeszcze nie mam dzieci i myślałam, że każda kobieta powinna ten test zrobić. Ja postanowiłam, że zrobię tylko USG prenatalne też czuję, że wszystko będzie dobrze [emoji256]
I napewno będzie dobrze u Ciebie jak i u mnie [emoji4]
Mi w pierwszej ciąży też lekarz nie proponował też robiłam na własną rękę A teraz już na pierwszej wizycie zostałam poinformowana o takiej możliwości ale teraz już inaczej trochę do tego podchodzę...
Na pewno wszystko będzie dobrze u Ciebie trzymam mocno kciuki🙂
A który tydzień u Ciebie ?
 
reklama
Mi w pierwszej ciąży też lekarz nie proponował też robiłam na własną rękę A teraz już na pierwszej wizycie zostałam poinformowana o takiej możliwości ale teraz już inaczej trochę do tego podchodzę...
Na pewno wszystko będzie dobrze u Ciebie trzymam mocno kciuki[emoji846]
A który tydzień u Ciebie ?

Nie dziwię Ci się skoro jesteś po takich przejściach ...
U mnie 12+2 tc :) a u Ciebie?
Dziś zaczęłam czuć jakiś niepokój trochę przestały mnie boleć piersi i odrazu milion myśli w głowie, ale dziewczyny na grupie pisały, że u nich też ból się zmniejszył.
Wizyta dopiero 7 stycznia chyba do tego czasu osiwieje :)
 
Do góry