reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2021

Drugi dzień z rzędu męczą mnie wymioty, wcześniej miałam tylko mdłości :( liczyłam że będzie lepiej bo jutro już będzie skończony 12ty tydzień ale coś się nie zapowiada :(
Mnie wymioty męczą już prawie 2 miesiąc równolegle z mdłościami. Czasem mam przerwy takie nawet dwu, trzy dniowe od wymiotów i jednodniowe od mdłości. Najgorsze to te wieczorne mdłości. Oczywiście był już płacz i załamki ale jak idę na usg i za każdym razem widze jak coraz większa ta moja dzidzia to dostaję mega motywacji, żeby te mdłości i wymioty znosić.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Mnie wymioty męczą już prawie 2 miesiąc równolegle z mdłościami. Czasem mam przerwy takie nawet dwu, trzy dniowe od wymiotów i jednodniowe od mdłości. Najgorsze to te wieczorne mdłości. Oczywiście był już płacz i załamki ale jak idę na usg i za każdym razem widze jak coraz większa ta moja dzidzia to dostaję mega motywacji, żeby te mdłości i wymioty znosić.
Ojej dwa miesiące to już długo współczuję, u mnie wcześniej były tylko mdłości popołudniowo-wieczorne. Dzisiaj mam usg i mam nadzieję że widok dzieciaczka osłodzi mi te niedogodności 😁
 
Cześć! Ja się witam z 12tyg + 5 dni dziś, termin na 11 lipca :) ale co USG to większy szkrab i wcześniejsza data prosi, wiec możliwe ze będzie wczesniej.

To moja druga ciąża, w pierwszej niestety serduszko przestało bić w 6 tyg :(

Obecnie mdłości wróciły po kilku dniach przerwy :(
 
Hej. Mam pytanie o badania prenatalne bo pewnie cześć z Was ma już je za sobą. Czy miałyście w jednym dniu robione i usg i pobierana krew do pappa?
Bo mam przyjść po prostu 15 stycznia a nie dopytała czy to będzie tylko badanie czy tez krew, a koleżanka mówi ze najpierw miała pobierana krew a dopiero po dwóch tyg usg.
 
Hej. Mam pytanie o badania prenatalne bo pewnie cześć z Was ma już je za sobą. Czy miałyście w jednym dniu robione i usg i pobierana krew do pappa?
Bo mam przyjść po prostu 15 stycznia a nie dopytała czy to będzie tylko badanie czy tez krew, a koleżanka mówi ze najpierw miała pobierana krew a dopiero po dwóch tyg usg.
Ja miałam jednego dnia. Myślę, że to zależy od przychodni, najlepiej dopytać w rejestracji. Ja miałam usg na 18 i w rejestracji pytałam o pobieranie krwi to usłyszałam, że pani doktor oceni na usg czy tydzień jest właściwy. Po usg poszłam na pobranie do zabiegowego.
 
Hej. Mam pytanie o badania prenatalne bo pewnie cześć z Was ma już je za sobą. Czy miałyście w jednym dniu robione i usg i pobierana krew do pappa?
Bo mam przyjść po prostu 15 stycznia a nie dopytała czy to będzie tylko badanie czy tez krew, a koleżanka mówi ze najpierw miała pobierana krew a dopiero po dwóch tyg usg.
Miałam jednego dnia usg a potem pobranie krwi. Ale przez to musze czekać na wyniki badań prenatalnych, aż lekarz ktory robił usg zobaczy wyniki z krwi.
Lepiej zadzwoń do przychodni i dopytaj sie czy wszystko jest jednego dnia.
 
Hej. Mam pytanie o badania prenatalne bo pewnie cześć z Was ma już je za sobą. Czy miałyście w jednym dniu robione i usg i pobierana krew do pappa?
Bo mam przyjść po prostu 15 stycznia a nie dopytała czy to będzie tylko badanie czy tez krew, a koleżanka mówi ze najpierw miała pobierana krew a dopiero po dwóch tyg usg.
Ja mam wszystko jednego dnia, najpierw usg a potem mam pójść na pobranie krwi 😊
 
Hej. Mam pytanie o badania prenatalne bo pewnie cześć z Was ma już je za sobą. Czy miałyście w jednym dniu robione i usg i pobierana krew do pappa?
Bo mam przyjść po prostu 15 stycznia a nie dopytała czy to będzie tylko badanie czy tez krew, a koleżanka mówi ze najpierw miała pobierana krew a dopiero po dwóch tyg usg.
Ja mam przyjść na pobranie w piątek a w poniedziałek mam USG i lekarz będzie miał już wyniki krwi też
 
reklama
Do góry