reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2021

reklama
Głównie chodzi o to , że na forum zamkniętym cenimy swoją prywatność. Dlatego tak bardzo ważne jest by ktoś udzielał się często bo tylko wtedy nie mamy podejrzeń , że trafił się jakiś obserwator który wszystko co piszemy wykorzystuje i udostępnia np. dalej.
Tak się już zdarzało przez co wiele kobiet miało nieprzyjemności.

To taki test. Każdy tu może stworzyć fałszywe konto pisać rzekomy termin porodu...i poprosić o przyjęcie do grupy zamkniętej. Dlatego sprawdzamy czy jakaś kobitka jest aktywna i rzeczywiście zależy jej na szczerym dołączeniu do grupy gdzie będzie naprawdę się udzielać a nie tylko obserwować, czytać a jeszcze krytykować jak to bywa na grupach na FB.
Nie wszyscy sa tacy sami, nie każdy ma czas odpisywac na kazdy post, jest jeszcze praca dom dzieci, czas na patrzenie w telefon i czytanie mam wieczoroami jak większość mam ktore maja dzieci, nie mozna wszystkich wsadzac do jednego wora. Jakoś nie przypominam sobie żeby któraś z mam mogla podszywać się pod kogoś innego, bo niby po co zmyślać jakieś niestworzone historie. Dziewczyno jaki test???? Pierwsze słyszę o jakiś testach, przecież wszyscy jesteśmy anonimowi. A skad pewność, ze ta co się udziela nie zmyśla? Poza tym nie jest to grupa zamknięta na fb tylko na babyboom.
 
Ja miałam podobnie i nawet teraz czuję takie ciągnięcia i kłucia. U mnie 12+5. Jestem już po prenatalnych i wszystko jest ok, więc te bóle są normalne, macica i więzadła się rozciagają. Nie stresuj się bez powodu😊
Dziękuję za uspokojenie :) Już myślałam że z mdłościami się pożegnałam bo od paru dni nie miałam ale dziś wieczorem wróciły plus ból głowy i żołądka. Normalnie jak już się dzieje to na całego co mnie cieszy i śmieszy ale nie ukrywam że leżę skulona czekając kiedy minie :)
 
Hej Mamuśki :D Mam termin porodu wyznaczony na 27.07 ale z kolejnym USG (które jak na razie mam co tydzień z różnych powodów) termin ulega przesunięciu na wcześniejszą datę. Aktualnie jestem w 11tc3d i dziś cały dzień jak tylko się położę mam rozpierający ból podbrzusza, bez plamienia. Co to może być? Dodam, że jest to moja pierwsza ciąża i jestem trochę zagubiona bo nie wiem czy te bóle są dobrą czy zła oznaką.
Ps. Jeśli jest możliwość to proszę o dołączenie do grupy prywatnej bo nie wszystkie szczegóły ciąży chce tu opisywać
Hej. Ja też jestem teraz 11+3tc i też czuje czasami też takie ciągnięcie, ale to właśnie tak jak napisała koleżanka macica się rozciąga. To moja druga ciąża i z tego co pamiętam to w pierwszej też to czułam. Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
Nie wszyscy sa tacy sami, nie każdy ma czas odpisywac na kazdy post, jest jeszcze praca dom dzieci, czas na patrzenie w telefon i czytanie mam wieczoroami jak większość mam ktore maja dzieci, nie mozna wszystkich wsadzac do jednego wora. Jakoś nie przypominam sobie żeby któraś z mam mogla podszywać się pod kogoś innego, bo niby po co zmyślać jakieś niestworzone historie. Dziewczyno jaki test???? Pierwsze słyszę o jakiś testach, przecież wszyscy jesteśmy anonimowi. A skad pewność, ze ta co się udziela nie zmyśla? Poza tym nie jest to grupa zamknięta na fb tylko na babyboom.

Po pierwsze ja tylko napisałam to co już wcześniej było pisane na tej grupie.
Po drugie były już takie sytuacje ,że ktoś się podszywał i wykorzystywał to co jest pisane na grupie . Nawet anonimowość nie pomogła bo ten ktoś rozpoznał daną osobę. Później celowo zakładał lewe konto by dołączyć. Jeśli czytasz tą grupę to z pewnością o tym słyszałaś bo pisały o tym inne dziewczyny.
To nie chodzi o codzienne pisanie godzinami ale udzielanie się bo uwierz mi są tu osoby które tylko podczytują i nagle proszą o dołączenie...a nic od siebie nie dają Grupa zamknięta jest od kulturalnego i wzajemnego wspierania, radzenia jedną drugiej oraz chwalenia się jak ktoś ma taką potrzebę... itd. Może napisz do administratora z prośbą o dołączenie.
 
Ostatnia edycja:
Nie wszyscy sa tacy sami, nie każdy ma czas odpisywac na kazdy post, jest jeszcze praca dom dzieci, czas na patrzenie w telefon i czytanie mam wieczoroami jak większość mam ktore maja dzieci, nie mozna wszystkich wsadzac do jednego wora. Jakoś nie przypominam sobie żeby któraś z mam mogla podszywać się pod kogoś innego, bo niby po co zmyślać jakieś niestworzone historie. Dziewczyno jaki test???? Pierwsze słyszę o jakiś testach, przecież wszyscy jesteśmy anonimowi. A skad pewność, ze ta co się udziela nie zmyśla? Poza tym nie jest to grupa zamknięta na fb tylko na babyboom.
Byłam na grupie w 2019 roku i takie rzeczy się dzialy. Niestety prywatne sprawy byly wynoszone przez kogoś i powtarzane w rodzinie dziewczyny ktora miała problemy. Niestety ale ludzie się rożni. Nikt też nie mowi a ciągłym pisaniu ale o paru postach na tydzień..
 
Głównie chodzi o to , że na forum zamkniętym cenimy swoją prywatność. Dlatego tak bardzo ważne jest by ktoś udzielał się często bo tylko wtedy nie mamy podejrzeń , że trafił się jakiś obserwator który wszystko co piszemy wykorzystuje i udostępnia np. dalej.
Tak się już zdarzało przez co wiele kobiet miało nieprzyjemności.

To taki test. Każdy tu może stworzyć fałszywe konto pisać rzekomy termin porodu...i poprosić o przyjęcie do grupy zamkniętej. Dlatego sprawdzamy czy jakaś kobitka jest aktywna i rzeczywiście zależy jej na szczerym dołączeniu do grupy gdzie będzie naprawdę się udzielać a nie tylko obserwować, czytać a jeszcze krytykować jak to bywa na grupach na FB.
Trochę szkoda że oceniana jest ta aktywność bo tak jak wspominałyśmy tutaj nic się nie dzieje, więc ciężko być mocno aktywnym 😊
 
reklama
Trochę szkoda że oceniana jest ta aktywność bo tak jak wspominałyśmy tutaj nic się nie dzieje, więc ciężko być mocno aktywnym [emoji4]
Już jest Was kilka tutaj nowych, których nie ma na grupie prywatnej, więc można być aktywnym tutaj uwierz mi :)
Ja też nie byłam dodana do prywatnej grupy odrazu. Pomimo, że tutaj się nic nie działo ja się tutaj udzielałam dosyć często żeby grupa nie zanikła i kilka dziewczyn dołączyło do mnie, a później dostałam zaproszenie na grupę prywatną, ale tutaj również zaglądam :)
 
Do góry