reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2021

Mnie też drętwieją kończyny (czuję jakbym miała ten tzw. zespół niespokojnych nóg w nocy), ale lekarz najpierw zlecił badania krwi, żeby sprawdzić czy wszystkie organy działają jak należy. Czekam właśnie na wyniki :) jak wyniki będą ok, to powiedział, że to będzie "wina" maluszków :) robią ucisk czasem i trzeba się z tym pogodzić
Hm wizytę mam w poniedzialek, więc zobaczę i dam znac. Na moje okno to miednica tak dziwnie uciska.
 
reklama
Hej dziewczynki! Dopiero do was dziś dołączyłam. Jestem w pierwszej ciąży, obecnie 22tc! Termin na 30 lipiec ;) szukam pomocy i porady. Czy któraś z Was ma problemy z zapaleniem pęcherza ? Ja obecnie przechodzę prawdziwą mękę!!! Niby w ciągu dnia jest lepiej ale wieczorem i w nocy nie mogę wytrzymać z bólu. Nie wspominając że właśnie jesteśmy z mężem na izolacji bo mamy covid 😱😱😱możecie napisać swoje domowe sposoby żeby jakkolwiek sobie pomoc 🙏🙏
 
Hej dziewczynki! Dopiero do was dziś dołączyłam. Jestem w pierwszej ciąży, obecnie 22tc! Termin na 30 lipiec ;) szukam pomocy i porady. Czy któraś z Was ma problemy z zapaleniem pęcherza ? Ja obecnie przechodzę prawdziwą mękę!!! Niby w ciągu dnia jest lepiej ale wieczorem i w nocy nie mogę wytrzymać z bólu. Nie wspominając że właśnie jesteśmy z mężem na izolacji bo mamy covid 😱😱😱możecie napisać swoje domowe sposoby że
Hej,
Jezeli masz możliwość umów się koniecznie na badania/posiew i lekarz/teleporada. Infekcje dróg moczowych w ciazy są dość częste ale nie należy ich lekceważyć
 
Hej,
Jezeli masz możliwość umów się koniecznie na badania/posiew i lekarz/teleporada. Infekcje dróg moczowych w ciazy są dość częste ale nie należy ich lekceważyć
Tak, oczywiście badanie moczu zrobię w pierwszej kolejności po zakończeniu izolacji covidowej ale teraz potrzebuje pomocy doraźnej w domu stad moje pytanie 😔😔
 
Tak, oczywiście badanie moczu zrobię w pierwszej kolejności po zakończeniu izolacji covidowej ale teraz potrzebuje pomocy doraźnej w domu stad moje pytanie 😔😔
Ja miałam ZUM w pierwszym trymestrze i naczytałam się ze żurawina pomoże po czym ginekolog powiedział ze żurawina w ciazy jest niewskazana😔
Pewnie dużo pić i na pewno próbowałabym jak najszybciej dostac się do lekarza i na badania, spróbuj może zadzwonić na teleporadę? Pewnie dostaniesz antybiotyk i będzie po sprawie
 
Musisz zakwasić organizm pij dużo wody z cytryną. Mi też pomagają saszetki urolact dozwolone w ciąży. Ale wiadomo że najlepiej to zgłosić się do lekarza.
Tak, oczywiście badanie moczu zrobię w pierwszej kolejności po zakończeniu izolacji covidowej ale teraz potrzebuje pomocy doraźnej w domu stad moje pytanie [emoji17][emoji17]
 
Ja już trzy razy miałam zapalenie pęcherza, raz zaawansowane i dostałam jednodniowy antybiotyk a dwa razy pomogły saszetki urolact plus urosept i rano i wieczorem piłam sok z żurawiny taki z apteki. Pomagało
 
Tak, oczywiście badanie moczu zrobię w pierwszej kolejności po zakończeniu izolacji covidowej ale teraz potrzebuje pomocy doraźnej w domu stad moje pytanie 😔😔
Z tych domowych sposobów to oprócz picia soku z żurawiny to jeszcze nasiadowki z rumianku. Rumianek ma działanie przeciwzapalne i może przynieść ulgę. Tylko siadaj do wanny czy miski jak woda nie będzie miała za wysokiej temperatury. Powodzenia i współczuję.
 
reklama
Poza tym czy w takich sytuacjach trzeba przestrzegać kwarantanny? Przeciez tu chodzi o zdrowie dziecka i Twoje! ☹️
 
Do góry