reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2021

Taaak, na bebiprogram też się zarejestrowałam :D

Dziewczyny, a jak Wasza waga? U mnie już 11kg na plusie, startowałam z 66kg, jestem dosyć wysoka, bo 1,71 cm, ale nie mieszczę się już w tych kalkulatorach i przeraża mnie wzrost o 1kg w tydzień, a nie jem za dwoje. Aktualnie 26 tc. Pocieszcie i poradzcie co robić :( Przed ciąża byłam aktywna, potem lekarz kazał zwolnić z uwagi na nisko osadzone łożysko (już jest ok) więc jedynie spaceruje i ćwiczę jogę.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja może nic Ci nie poradzę, ale mam nadzieję, że troszkę pocieszę. Wyglądam jakbym już miała iść na porodówkę 😂 Zawsze się śmiałam, że mam ciężkie kości... Na wadze juz 90+ kg 😱 przytyłam 11,5kg a też nie jem za 2, tylko normalnie. Do słodyczy mnie nie ciągnie w ogóle. Codziennie spacerki po ok 5 km. No każda ciąża jest inna. W aplikacji też mam, że za dużo przybrałam. Ja już przestałam się martwić wagą... Lekarz mówi, że wszystko dobrze, więc po co się stresować niepotrzebnie. Ahh i u mnie 27tc.
 

Załączniki

  • b2ef1819-9ad8-4faf-ac38-6e1f9849e796.jpg
    b2ef1819-9ad8-4faf-ac38-6e1f9849e796.jpg
    41,7 KB · Wyświetleń: 84
Ja może nic Ci nie poradzę, ale mam nadzieję, że troszkę pocieszę. Wyglądam jakbym już miała iść na porodówkę 😂 Zawsze się śmiałam, że mam ciężkie kości... Na wadze juz 90+ kg 😱 przytyłam 11,5kg a też nie jem za 2, tylko normalnie. Do słodyczy mnie nie ciągnie w ogóle. Codziennie spacerki po ok 5 km. No każda ciąża jest inna. W aplikacji też mam, że za dużo przybrałam. Ja już przestałam się martwić wagą... Lekarz mówi, że wszystko dobrze, więc po co się stresować niepotrzebnie. Ahh i u mnie 27tc.
Ale wyglądasz pięknie 😍😍😍 No ja tez staram się nie przejmować, ale jeszcze 13 tygodni to kolejne 11 kg mogę nabrać 😳 Tak, dzidzia najważniejsza to prawda, ale czasem mam takie dni jak dziś (coraz częściej), ze czuje się jak słonica ;( Dziękuje za wsparcie 😘
 
Ale wyglądasz pięknie 😍😍😍 No ja tez staram się nie przejmować, ale jeszcze 13 tygodni to kolejne 11 kg mogę nabrać 😳 Tak, dzidzia najważniejsza to prawda, ale czasem mam takie dni jak dziś (coraz częściej), ze czuje się jak słonica ;( Dziękuje za wsparcie 😘
Dziękuję 😊 Też na pewno pieknie wyglądasz i brzuszek masz super 😍 A myślę, że w końcu każdą z nas najdą takie myśli czy jakieś gorsze samopoczucie 😊 Dobrze, że możemy się tutaj wyglądać, wyżalić 😉 Pewnie mężowie mają już dość 😁 Choć mój już 3 tyg w pracy, a wróci tydzień przed terminem ☹️ na jego szczęście nie nasłucha się za dużo mojego marudzenia 😂
 
Hey ,ja jestem juz na końcówce 27 tyg.Czuje się fatalnie plecy bola a do tego rozejescie łonowe które juz doskwiera od 7tygodni.Czuje się jakbym na kręgach kości krzyżowej miała stan zapalny a między nogami w kroku walek.Poza tym jak cwicze mięśnie Kegla to podbrzusze boli.Mam serdecznie dość.Dobrze ze upałów nie ma.Siedzieć nie mogę tylko leże prawie całymi dniami.Macie podobne ?
 
Hey ,ja jestem juz na końcówce 27 tyg.Czuje się fatalnie plecy bola a do tego rozejescie łonowe które juz doskwiera od 7tygodni.Czuje się jakbym na kręgach kości krzyżowej miała stan zapalny a między nogami w kroku walek.Poza tym jak cwicze mięśnie Kegla to podbrzusze boli.Mam serdecznie dość.Dobrze ze upałów nie ma.Siedzieć nie mogę tylko leże prawie całymi dniami.Macie podobne ?
Ojej... Współczuję Ci ☹️ A lekarz coś poradził??
Ja nie mam żadnych nieprzyjemnych dolegliwości. Gdyby nie rosnący brzuch i kopniaczki, nie czułabym, że jestem w ciąży.
 
On tam jak zawsze wkłada rękę i twierdzi ze jest ok.Nie wiem na czym dokładniej te ich macanie polega.Im starszy lekarz z doświadczeniem tym bardziej utwierdzony ze ich pacjentki to histeryczki.To są realia niestety .No chyba ze prywatnie,chociaż tez potrafią kasę zgadnąć i dowidzenia.Nie mowie tu tylko o ginekologi.
A jeszcze jak wiedza ze to twoja któraś z kolei ciaza to tym bardziej patrzą na ciebie jak na waryjata,a przecież każda ciąża jest inna i to nawet u tej samej kobiety.To przykre ze wsadzaja te problemy do jednego wora.
Boje się co będzie na porodowce,cos w stylu chcialas tego to masz.Lub cos co uslyszalam przy ostatnim porodzie"każda z nas rodziła i nie jest to takie straszne,nie histeryzuj itp."
Tylko ze temadre położne jak rodziły to ich koleżanki się juz obie zatroszczyły w odpowiedni sposób.
 
On tam jak zawsze wkłada rękę i twierdzi ze jest ok.Nie wiem na czym dokładniej te ich macanie polega.Im starszy lekarz z doświadczeniem tym bardziej utwierdzony ze ich pacjentki to histeryczki.To są realia niestety .No chyba ze prywatnie,chociaż tez potrafią kasę zgadnąć i dowidzenia.Nie mowie tu tylko o ginekologi.
A jeszcze jak wiedza ze to twoja któraś z kolei ciaza to tym bardziej patrzą na ciebie jak na waryjata,a przecież każda ciąża jest inna i to nawet u tej samej kobiety.To przykre ze wsadzaja te problemy do jednego wora.
Boje się co będzie na porodowce,cos w stylu chcialas tego to masz.Lub cos co uslyszalam przy ostatnim porodzie"każda z nas rodziła i nie jest to takie straszne,nie histeryzuj itp."
Tylko ze temadre położne jak rodziły to ich koleżanki się juz obie zatroszczyły w odpowiedni sposób.
Naprawdę bardzo mi przykro. Kuzynka też tak miała i widziałam jak się męczy ☹️ Wiem, że lekarz mówił, ze często w takich przypadkach poród kończy się przedwcześnie i cc. Pamiętam, że korzystała z usług fizjoterapeuty. Wykonywała ćwiczenia, które pomogły jej z tym bólem, oczywiście nie całkowicie, ale myślę, że choć najmniejsza pomoc jest zbawienna 😊
 
reklama
Do góry