reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2021

reklama
Ja jeszcze nie, ale już się do tego przymierzam. Zamawiam wszystko, piorę i będę pakować torbę ☺️ A jak się czujecie?
 
Wszystko mam , walizkę spakuje w czerwcu , zaczęłam 33 tydzień, puchną mi nogi , po większym wysiłku bola mnie plecy i pachwiny , w czwartek mam wizytę wiec zobaczę jak sprawy się mają , ogólnie to mam nadzieję że urodze pod koniec czerwca , jestem już zmęczona ciąża i chce już urodzić
 
Ja już mam wszystko kupione, wyprane i wyprasowane. Ale chęci mi odeszły na spakowanie wszystkiego :) 31tc skończony..a ja mam dzisiaj jakieś skurcze dziwne co pół godziny. I wiem, że powinnam się spakować, ale wciąż wierzę, że to przejdzie i wytrzymam chociaż do czerwca z chłopcami :)
 
Mi też wszystko zaczyna teraz puchnąć i bolą mnie bardzo stawy, a najbardziej całe stopy. I jeszcze coś mnie boli po prawej stronie pod piersią jakby mięsień nad samym dnem macicy.. Ale ogólnie jeszcze jakoś się kulam :) jutro zabieram się za prasowanie ciuszków, a mam ich milion 😱😱
 
Ja już mam wszystko kupione, wyprane i wyprasowane. Ale chęci mi odeszły na spakowanie wszystkiego :) 31tc skończony..a ja mam dzisiaj jakieś skurcze dziwne co pół godziny. I wiem, że powinnam się spakować, ale wciąż wierzę, że to przejdzie i wytrzymam chociaż do czerwca z chłopcami :)
Trzymam kciuki żeby skurcze przeszły, daj znać...
 
Mąż dopiero skończył ramont pokoju dla małej, brak mi weny na pranie i prasowanie ubranek. Jeszcze nie mam syndromu wicia gniazda 🤭 Stopy puchną okropnie i nic nie pomaga 😢
 
reklama
Mi strasznie wicie gniazda się włączyło, ubranka już mam wyprane i wyprasowane, poukładane kategoriami w komodzie :) walizka spakowana w garazu czeka a ja sprzątam po kolei wszystko 🤯🤯🤯
 
Do góry