reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2021

reklama
Witam was mam cukrzycę ciążową lecz jestem tylko na diecie i mam sprawdzać cukier ma czczo, 1h po każdym posiłku indywidualne dodatkowo o 22 kromkę chleba zjeść bym rano miała dobre wyniki. Lecz jednego nie rozumiem mam dziennik samontroli tam gdzie mam wpisywać pomiary z glukometru i w ostatniej rubryce pisze "glikemia w nocy" i z tąd moje pytanie w nocy ? Czyli o 22 czy o 2 w nocy w dzienniczku pisze przy docelowych wynikach jakie powinnam mieć że w nocy między godziną 2 a 4 powinno być 70-90 mg czyli ta ostatnia rubryka właśnie jest do wpisania o tej godzinie 2?
 
Witam was mam cukrzycę ciążową lecz jestem tylko na diecie i mam sprawdzać cukier ma czczo, 1h po każdym posiłku indywidualne dodatkowo o 22 kromkę chleba zjeść bym rano miała dobre wyniki. Lecz jednego nie rozumiem mam dziennik samontroli tam gdzie mam wpisywać pomiary z glukometru i w ostatniej rubryce pisze "glikemia w nocy" i z tąd moje pytanie w nocy ? Czyli o 22 czy o 2 w nocy w dzienniczku pisze przy docelowych wynikach jakie powinnam mieć że w nocy między godziną 2 a 4 powinno być 70-90 mg czyli ta ostatnia rubryka właśnie jest do wpisania o tej godzinie 2?
Ja wpisywałam pomiar z godziny 3 raz w tygodniu, gdy przeszłam na insulinę miałam już nie mierzyć w nocy 😉
 
Hej, mamuśki w kompakcie i te już rozpakowane! 😁
Chciałam zapytać, jak tam u was wygląda/wyglądała sytuacja z czopem śluzowym? Bo właśnie zauważyłam, że zaczął mi odchodzić na raty - póki co małe ilości, ale już podbarwiony krwią. I tak się zastanawiam, czy teraz jestem już bliżej czy dalej do końcówki tego chaosu 🙈
 
Hej, mamuśki w kompakcie i te już rozpakowane! 😁
Chciałam zapytać, jak tam u was wygląda/wyglądała sytuacja z czopem śluzowym? Bo właśnie zauważyłam, że zaczął mi odchodzić na raty - póki co małe ilości, ale już podbarwiony krwią. I tak się zastanawiam, czy teraz jestem już bliżej czy dalej do końcówki tego chaosu 🙈
Jak podbarwiony to możesz się szykowac po malutku że coś się zacznie 😉 Mi odszedł wczoraj, byłam w niezłym szoku (dużo go było, mleczny i nadal trochę jeszcze wychodzi). Jak powiedziałam lekarzowi rano na obchodzie powiedział że to dobrze bo znaczy że organizm sam się już przygotowuje. Ogólnie to powiedział że jutro zadecydują po badaniu co z nami będzie 🤔 Może będzie szansa na naturalny
 
Jak podbarwiony to możesz się szykowac po malutku że coś się zacznie 😉 Mi odszedł wczoraj, byłam w niezłym szoku (dużo go było, mleczny i nadal trochę jeszcze wychodzi). Jak powiedziałam lekarzowi rano na obchodzie powiedział że to dobrze bo znaczy że organizm sam się już przygotowuje. Ogólnie to powiedział że jutro zadecydują po badaniu co z nami będzie 🤔 Może będzie szansa na naturalny
To jednak młoda mogła się zmotywować po tych poremontowych porządkach. Mnie to cieszy 😁 Tym bardziej, że od rana mam lekkie mdłości, a udało mi się wytrzymać bez nich tyle miesięcy. Może wyrobi się przed lipcem, zanim moja włochata połowa zacznie nową pracę.
 
reklama
Hej dziewczyny, czy któraś z Was też czuje ze ruchy dziecka są jakby słabsze i jest ich mniej? Do terminu jeszcze dwa tyg i właśnie zaobserwowałam że ruchy się zmieniły....
 
Do góry