Ciężko powiedzieć [emoji16]Ile dni po owulacji?
Gratuluję
Mam 8 miesięcznego synka i 2.10 dostałam pierwszy okres od porodu więc też nie wiem ilu dniowy był cykl.
Ale kreseczki bladziutkie więc chyba niedawno [emoji846]
Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Ciężko powiedzieć [emoji16]Ile dni po owulacji?
Gratuluję
U mnie podobnieMacie jakieś objawy ?
Bo ja jak na razie oprócz pozytywnych testów to brak miesiaczki i bolące piersi ..
A tak to czuje się normalnie , aż się tego obawiam
Ale to chyba za szybko? Eh nie wiem![]()
Jeszcze nie wiem w poniedziałek będę dzwonić do gin i się umawiać.A kiedy planujesz pierwsze USG ? :-)
Najlepiej ok. 6 tygodnia ciąży wtedy będzie najbardziej widoczna ciążaWitam, ja też zobaczyłam 2 kreski już na paru testachto moja pierwsza ciąża i poleciałam odrazu na test Beta hcg ake jakiś wysoki minsie wydaje 233,70 jestem według obliczeń na początku 4 tygodnia... Aplikacja ni wyliczyła termin na 10 lipca, jaj myślicie beta jest ok? I kiedy najlepiej sie udać twraz na wizytę do ginekologa?
Dopóki nie będzie żywej krwi to się nie masz czym martwićCześć dziewczyny. Test pozytywny 7 tc. Tylko mam problem, bo zaczynam trochę krwawić. Byłam dziś u ginekologa i endokrynologia w jednym i mówił, że ciąża żywa i jest ok. Brzuch mnie boli tak jak przy delikatnym okresie. Teraz mam takie upławy jak pod koniec miesiączki takie brązowawe. Tsh 2,77 I dostałam euthyrox. Czy mam się czym martwić?