reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2021

Ja byłam na NFZ tylko niestety mam też problem z tarczycą i biorę teraz euthyrox 0,75 mg 1/2 tabletki. Lekarz jest i gin i Endo. Wizyta była zapisana na Endokrynologie to z łaską zrobił mi USG jak mówiłam,że plemię. Powiedział tylko, że dziecko żywe. Jak zapytałam skąd te krwawienia to pokazał tylko na monitorze- stąd. Powiedział jeszcze, że się nie dokleiła jeszcze kosmkówka, ale nie dostałam zupełnie niC na podtrzymanie. Zmieniam lekarza na prywatnego, bo wiem że będę spokojniejsza. Cały weekend delikatnie podplamiam brązowymi upławami. I czuję, że pęcherz przeziębiłam trochę... pije sok z żurawiny
A mialaś robiony poziom progesteronu? Bo jego niski poziom powoduje plamienia i problemy z donoszeniem.
 
reklama
Ja jestem od dwóch tygodni na zwolnieniu, juz kiedys o tym pisałam, ale pewnie i tak nie pamieta wiec mogę napisać jeszcze raz. Jestem nauczycielką i mam wady serca + arytmia - od razu dostałam zwolnienie po drugiej becie (czy 2 dni przed spodziewaną @) i do pracy już nie wróce na pewno.

Ach i chodzę prywatnie i po prostu powiedziałąm, ze chce zwolnienie i dlaczego i nie było problemu.
A było juz cos widać w badaniu usg przed spodziewana miesiączka?
 
Witajcie :)
W piątek test pokazał bladą kreseczkę 😍
Strasznie się cieszę ale też denerwuję bo to pierwsza ciąża, wyczekiwana od roku...
Jak wszystko się uda to termin 10 czerwca 😍
Lekarza mam 12.11. Za wcześnie, czy już coś będzie widać?
To będzie 6t+4d :)
 
W moim usg było już widoczny 1 cm zarodek 🥰 tylko niestety aż tak bardzo się nie cieszę, przez te plamienia i ból brzucha...
Mnie też pobolewa brzuch... Czytałam, ze to często występuje na początku ciąży ale plamienia to faktycznie lepiej sprawdzić u dobrego ginekologa, który sie tym zajmie
 
Witajcie :)
W piątek test pokazał bladą kreseczkę 😍
Strasznie się cieszę ale też denerwuję bo to pierwsza ciąża, wyczekiwana od roku...
Jak wszystko się uda to termin 10 czerwca 😍
Lekarza mam 12.11. Za wcześnie, czy już coś będzie widać?
To będzie 6t+4d :)
A nie 10 lipiec? Czytałam, ze juz w 6 tygodniu widać co nieco 😁
 
reklama
Mnie też pobolewa brzuch... Czytałam, ze to często występuje na początku ciąży ale plamienia to faktycznie lepiej sprawdzić u dobrego ginekologa, który sie tym zajmie
Wiem dlatego nie chce zwlekać i mam dobrego ginekologa A nawet dwóch sprawdzonych do jednego chodziłam z synem. Poprzednia ciąża bez żadnych komplikacji dlatego teraz tak bardzo się stresuje A wiem, że stres nie wskazany...
 
Do góry