reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2021

Byłam na wizycie. Serduszka brak. Zarodek mówił, że jest ale ja jakoś go nie widziałam... kolejna wizyta 30.11. Mam zrobic badania w tym betę aby się upewnić że ciąża się rozwija.
Dostałam leki.
Wiecie co, wydaje się mi że ciąża się nie rozwija i dlatego kazał betę zrobic - w żadnej ciąży mi nie kazał.
Badania zrobię przed wizytą parę dni. Myślę że jest jak tu napisałam.
Ciąża nas zaskoczyła, ale mimo wszystko czuje że upadłam .

Ostatnia @ miałam 25 września,, cykle 31, przytulalismy się dokladnie 13 paź I to był ten dzień.
Termin niby 6 lipiec
Nie myśl źle, może owulacja była pozna i ciąża młodsza. Moja koleżanka wczoraj była na usg niby 5 +5 i jeszcze też nie było nic widać, nawet pęcherzyka
 
reklama
Czy wy też jesteście takie głodne? Ja coś zjem i od razu za dosłownie 2 minuty jestem taka głodna aż mnie mdli [emoji2960] no nie wiem już jak sobie radzić co chwilę jem a to banana a to serek i ciągle głód
Ja znowu nie moge jesc. A w dodatku tak mnie glowa boli ze az czasami mam wrażenie ze mi się w glowie kręci
 
Byłam na wizycie. Serduszka brak. Zarodek mówił, że jest ale ja jakoś go nie widziałam... kolejna wizyta 30.11. Mam zrobic badania w tym betę aby się upewnić że ciąża się rozwija.
Dostałam leki.
Wiecie co, wydaje się mi że ciąża się nie rozwija i dlatego kazał betę zrobic - w żadnej ciąży mi nie kazał.
Badania zrobię przed wizytą parę dni. Myślę że jest jak tu napisałam.
Ciąża nas zaskoczyła, ale mimo wszystko czuje że upadłam .

Ostatnia @ miałam 25 września,, cykle 31, przytulalismy się dokladnie 13 paź I to był ten dzień.
Termin niby 6 lipiec
Trzymam kciuki aby bylo wszystko ok :)
A jak sie ogolnie czujesz?
 
Nie myśl źle, może owulacja była pozna i ciąża młodsza. Moja koleżanka wczoraj była na usg niby 5 +5 i jeszcze też nie było nic widać, nawet pęcherzyka
Dziekuje za dobre słowa.
Ja za dużo przeszłam i niestety wiem że to nic dobrego nie wróży.
Będę żyć i robic to co zawsze każdego dnia do momentu zrobienia badań .. A nóż zdarzy się cud.
 
Trzymam kciuki aby bylo wszystko ok :)
A jak sie ogolnie czujesz?
Z rana rzygam jak kot. Przez cały dzień mnie mdli na zapachy , jedzenie.
Mierze codziennie tem 37,2-3 , cycki bola. Brak apetytu, dużo pije.
Brzuch przestał boleć parę dni temu.
A psychicznie jestem rozdarta. Nie mam w nikim wsparcia. To boli.
 
Ja czuję głód [emoji1787] jakbym nic a nic nie zjadła haha poza tym ból piersi taki że muszę się zastanawiać przy zmianie pozycji leżenia haha a już najgorzej jak leżę i wstanę to wstaje z 30 sekund powoli i czuje ból w nich [emoji2960]

Mnie piersi to tylko na wieczór zaczynają boleć. Jakoś mocno nie bolą ale stary ma zakaz dotykania
 
Z rana rzygam jak kot. Przez cały dzień mnie mdli na zapachy , jedzenie.
Mierze codziennie tem 37,2-3 , cycki bola. Brak apetytu, dużo pije.
Brzuch przestał boleć parę dni temu.
A psychicznie jestem rozdarta. Nie mam w nikim wsparcia. To boli.
trzymaj się dzielnie. Niestety ten pierwszy trymestr jest najtrudniejszy pod wieloma względami. Wszystkie podświadomie czujemy lekki niepokój i mamy nadzieję, że będzie dobrze, więc wiedz, że nie jesteś w tym sama. Trzeba czekać i wierzyć, że będzie dobrze. Nic więcej nie możemy zrobić.
 
Z rana rzygam jak kot. Przez cały dzień mnie mdli na zapachy , jedzenie.
Mierze codziennie tem 37,2-3 , cycki bola. Brak apetytu, dużo pije.
Brzuch przestał boleć parę dni temu.
A psychicznie jestem rozdarta. Nie mam w nikim wsparcia. To boli.
To nam tutaj się wyzalaj kochana, wsparcie dostaniesz....
 
reklama
Z rana rzygam jak kot. Przez cały dzień mnie mdli na zapachy , jedzenie.
Mierze codziennie tem 37,2-3 , cycki bola. Brak apetytu, dużo pije.
Brzuch przestał boleć parę dni temu.
A psychicznie jestem rozdarta. Nie mam w nikim wsparcia. To boli.
Obajwy masz typowo ciazowe wiec chyba powinno byc ok. A może warto isc na jakas dodatkowa wizyte do innego lekarza?
 
Do góry