reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2021

reklama
Moze tak dla odmiany zamiast pisać same negatywne rzeczy, nasze stresy, obawy i zmartwienia napiszmy co nas cieszy, co dobrego nas dzisiaj spotkało i za co jesteśmy wdzięczne?
Ja dziś miałam bardzo dobry dzień : 0 mdłości , w pracy było spokojnie, dzieciaki przetrwały dzień bez kłótni i awantur 😀 no i jeszcze pół godzinki i pójdą spać 🙂 a ja zaraz po nich
 
Cześć, ja właśnie po wizycie. Jest pęcherzyk i ciałko żółte.
Pęcherzyk 6,5mm
20201112_184104.jpg
 
Dziewczyny miałam dziś USG i było widać tylko pęcherzyk [emoji19] z moich obliczeń dziś 5+6.. nie powinno już być widać zarodka?
Wczoraj miałam 5+6 i pęcherzyk 10/40mm, też miałam schiza że powinien już być zarodek, ale już mi przeszło. Bo od tego stresu to aż mnie brzuch rozbolał. Wzięłam nospe, przespalam się i już jest lepiej. Będzie dobrze 😘 nie ma co się nakręcać i porównywać, każda z nas jest inna. Teraz juz tak naprawdę nie mamy na nic wpływu. A stres nie jest naszym sprzymierzeńcem.
 
reklama
Kochane, miala któraś z was brązowo- różowe plamienia w 4-5tyg bez bolu brzucha ? W 2 poprzednich ciazach zero plamien. A od wczoraj... nie wiem czy nie zaczac panikowac, moze uda mi sie dostac jutro do lekarza :/
 
Do góry