reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2021

Ja bardzo pilnuje tego ile jadam a waga + 2 kg...🙁🙁
Ja też pilnuje a i tak mam wyrzuty sumienia :( nawet dzisiaj do kotleta mąż zrobił frytki ja sobie ugotowałam osobno ziemniaki z koperkiem żeby nie wszystko było takie ciężkie... muszę jeść częściej bo jak tylko mam całkiem przy żołądek to mnie mega boli i mam mdłości :(
 
reklama
Ja też pilnuje a i tak mam wyrzuty sumienia :( nawet dzisiaj do kotleta mąż zrobił frytki ja sobie ugotowałam osobno ziemniaki z koperkiem żeby nie wszystko było takie ciężkie... muszę jeść częściej bo jak tylko mam całkiem przy żołądek to mnie mega boli i mam mdłości :(
Też mam ogromne.. pozwalam sobie od czasu do czasu ale tez ruszam się sporo i mam dni kiedy jem sporo mniej..
Boje się tego tempa.. :(
 
Niestety nie mieszkałam w tym czasie w PL i lekarz powiedział,że to się zdarza i jest normalne🤷🤦nie zrobili żadnych badań mimo próśb.
Gdy zaszłam ponownie w ciaze wróciłam do PL i tam byłam na lekach do końca ciąży, w tym luteina,ale dopochwowo. Udało się donosic. Drugą córkę urodziłam bez komplikacji i bez leków. Teraz zauważyłam brązowe upławy i mam bardzo niski progesteron dlatego postanowiłam zorganizować luteinę i duphaston,bo wyczytalam,że może pomóc ,a nie zaszkodzić🤷 czytając rozne strony już zglupialam i nie wiem co robić, jednak dziś wzięłam druga tabletkę luteiny. O 16 będę dzwonić do PL szpitala, może udziela mi informacji czy mogę stosować te leki.
Moja położna kazała się zgłosić dopiero gdy pojawi się dużo krwi i napisała,że ona nie wie jaki progesteron powinien być w ciąży, więc raczej na pomoc z ich strony nie mam co liczyc🤦
U mnie jest tak że biorę encorton to stedyry 3 razy dziennie i clexane w zastrzyku aby się nie robiły skrzepy i acard i wit b12 b6 i folian w dawce aż 800 i dopochwowo progesteron ale w dawce 200 2 razy dziennie ale jestem po badaniach w genetycznie nic nie wyszło ale immunologi już tak mój organizm odrzuca wszystko co obce 😞 i dlatego sterydy tak jak przy przeszczepach. Kochana nic się nie martw twój przypadek może być inny. Trzymam mocno kciuki a który tydzień masz u mnie się zaczął 9 i mam stresa bo o tym czasie z reguły ciążę obumieraly. Ja nie ronilam fizycznie tylko serduszka przestawaly bić.
 
A jak jest u was z wagą ? Ja jestem obecnie 7+0 i jestem załamana 3 kg na plusie 😲 mam wyrażenie że jestem cała "nalana" w sensie tak jakbym wody nabrała... Mam nadzieję ze to nie tłuszczyk 😬 w żadnej z poprzednich ciąż mi wagą nie rosła na tym etapie raczej odwrornie
Ja na plusie 2 kg ale tak jak ty wydaje mi się, że jestem nalana
 
reklama
Do góry