reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2021

reklama
A jak jest u was z wagą ? Ja jestem obecnie 7+0 i jestem załamana 3 kg na plusie 😲 mam wyrażenie że jestem cała "nalana" w sensie tak jakbym wody nabrała... Mam nadzieję ze to nie tłuszczyk 😬 w żadnej z poprzednich ciąż mi wagą nie rosła na tym etapie raczej odwrornie
Jestem 6+6 i 2,5kg do przodu 😞
Byłam u dentystki w czwartek i jak mowilam o moich mdłościach (mialam problem usiedziec na fotelu) to powiedziala "e to schudnie Pani" a ja wrecz przeciwnie jak mnie mdli to zapycham sie a to chlebem z maslem, albo tostami bo tylko to mi podchodzi. Same węglowodany plus tłuszcz to tyje a nie chudne.
 
U mnie jest tak że biorę encorton to stedyry 3 razy dziennie i clexane w zastrzyku aby się nie robiły skrzepy i acard i wit b12 b6 i folian w dawce aż 800 i dopochwowo progesteron ale w dawce 200 2 razy dziennie ale jestem po badaniach w genetycznie nic nie wyszło ale immunologi już tak mój organizm odrzuca wszystko co obce 😞 i dlatego sterydy tak jak przy przeszczepach. Kochana nic się nie martw twój przypadek może być inny. Trzymam mocno kciuki a który tydzień masz u mnie się zaczął 9 i mam stresa bo o tym czasie z reguły ciążę obumieraly. Ja nie ronilam fizycznie tylko serduszka przestawaly bić.
No ja z córką brałam luteinę 100 3x2, clexane na przemian z neoparin, acard,depogyt,folik i donosiłam ciążę do 36 TC i cc. Druga bez leków i komplikacji, urodzona sn grubo po terminie🤷 Teraz zobaczymy, co ma być to będzie :( narazie biorę luteinę 50 pod język, mam nadzieję,że mi nie zaszkodzi. Dziś mam 6+4tc. U mnie zawsze między 6 a 10 tygodniem serduszko przestawało bić :( 1 grudnia mam kolejna wizytę u położnej, strach i stres mnie nie opuszcza ani na chwilę 🙈😟
Dziękuję❤️ za Ciebie rowniez trzymam bardzo mocno kciuki! Musi być dobrze 🥰
 
Ja na minusie 2kg, ale bardzo staram się utrzymać wagę, obecnie 50 kg a nie mogę ważyć mniej bo już będzie nie zdrowe dla dziecka, tylko jak tu jeść jak muli cały dzień :(
U mnie póki co -8kg🙈 Nie martwie się tym, bo z jedną córka byłam na minusie 13kg a pod koniec mialam plus 36🙈 z druga minus 7 a na koniec +15, wszystko zniosę byleby maluszek był zdrowy ❤️
 
reklama
Taaaaak ja dalej czekam aż mąż przyniesie mi laysy te pikantne karbowane, ale nie chce się ruszyć [emoji3064]
Zjadlam pomidorową zupę z torebki [emoji23] ostatni raz jadłam coś takiego z 5 lat temu, potem zafiksowalam się na dietę i zdrowe odżywianie.
O mamo jaka ta zupa pyszna była [emoji33]
Czy wy macie takie zachcianki?
 
Do góry