reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2021

A macie jakieś sprawdzone kremy na rozstępy? Żeby brzuszek smarować?
Ja zakupiłam kremy na biust i brzuszek phlov lewandowskiej. Ładnie pachną ale wydaje mi się, że egzaminu to nie zda. Oprocz tego jeszcze serum Lierac przeciw rozstępom. Raczej też nic nie pomoże. Ze składników naturalnych kupiłam jakieś masło, strasznie tłuste.
Generalnie teraz przez mdłości to nie używam nic bo jestem przewrazliwiona na zapachy.
 
reklama
A macie jakieś sprawdzone kremy na rozstępy? Żeby brzuszek smarować?
rozstępy to głównie genetyka, ja jestem po 3 ciążach i nie mam prawie wcale, jedynie delikatne wokół pępka. Ale ani moja mama ani siostra nie mają. W żadne cudowne działanie kremów nie wierzę, ale na pewno polecam nawilżanie, natłuszczanie skóry, bo jak jest elastyczna, to mniejsze skłonności do pęknięć. I oczywiście picie wody.
 
No za wysoki a bierzesz leki?
@Kalusiaj
Dziewczyny problemy z tarczycą mam od15 lat, Hashimoto. Przecież TSH 3,2 jest w granicach normy popatrzcie na widełki waszego labolatorium ale zazwyczaj norma to od 0,3-5,0 czasem 0,25 -4,74. Dlaczego od razu brać syntetyczny hormon ?? Można sobie zrobić więcej szkody niż pożytku. Są lekarze którzy trochę powyżej normy TSH hormonu nie dają tylko próbują jeszcze jodem podratować.
 
reklama
Do góry