reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2021

Cześć dziewczyny!
Jako, że o dziwo nie wymiotowałam dziś i bardzo dobrze się czułam zabrałam mojego niemęża do sklepu z wózkami, taki mały sklep niedaleko.
Kupno wózka to będzie tragedia! To co podobało mi się do tej pory w Internecie okazuje się wielkie i mało praktyczne w mojej sytuacji. U mnie ciasna winda i ciasne wyjście z windy.
Jeszcze mój niemąż ma swoje racje, ja mam swoje.
Czarno to widzę 🙈
 
reklama
Hej dziewczyny!czy któraś z Was ma może takie bóle jak np. Podczas owulacji taki ból jajników? Mi takie bóle zaczęły towarzyszyć. Poza tym to czuję się taaak do niczego. Mdłości i senność. Zdecydowanie ta ciąża przebiega zupełnie inaczej niż moja pierwsza.
Też miewam takie bóle. Chyba poniedziałek wtorek miałam lekki ale prawie ciągły ból podbrzusza. Taki jak przed okresem tylko że dużo słabszy. W poprzedniej ciąży, na 16 lat temu! Ani razu nie wymiotowałam, teraz prawie codziennie. Dziś wstałam o 15 z łóżka 🤦🏻‍♀️
 
U mnie 9+0 i niby nie mam brzucha ale jest jakos inaczej 😀 waga tez poki co taka sama, ale mam wrażenie że troche inaczej ciało wygląda i spodnie gniota

O to, to. Nie widze zebym miala brzuch, ale ze wszystkich spodni, ktore mialam tylko dwie (luzniejsze) pary nie cisna - rurki juz tak, zapne, ale cisna. Wiec cos tam sie musialo juz zaczac zmieniac 🤷🏼‍♀️
 
Cześć dziewczyny!
Jako, że o dziwo nie wymiotowałam dziś i bardzo dobrze się czułam zabrałam mojego niemęża do sklepu z wózkami, taki mały sklep niedaleko.
Kupno wózka to będzie tragedia! To co podobało mi się do tej pory w Internecie okazuje się wielkie i mało praktyczne w mojej sytuacji. U mnie ciasna winda i ciasne wyjście z windy.
Jeszcze mój niemąż ma swoje racje, ja mam swoje.
Czarno to widzę 🙈
Zobacz sobie wózek ABC desing salsa 4. My kupiliśmy go 4 lata temu jak synek się urodził. Świetny wózek, zgrabny, super spacerowka. Wygląd też fajny my mieliśmy szart. Na szczęście nie sprzedalismy go i dla drugiego dziecka będziemy mieć
 
Cześć dziewczyny! Melduję się nowa z fasolką 7+5 i bijącym serduszkiem [emoji846] Pierwsza ciąża, 24 lata, także podczytuję Was od niedawna i dużo dowiaduję się (utwierdzając się w tym, że u mnie też ma prawo tak być z różnymi objawami i jest w porządku) za co bardzo dziękuję! [emoji3]
Witamy i gratuluję
 
Hej dziewczyny!czy któraś z Was ma może takie bóle jak np. Podczas owulacji taki ból jajników? Mi takie bóle zaczęły towarzyszyć. Poza tym to czuję się taaak do niczego. Mdłości i senność. Zdecydowanie ta ciąża przebiega zupełnie inaczej niż moja pierwsza.
ja też się czuję mega słabo. Zmuszam się do wszystkiego, bo mam dzieci. I zazdroszczę dziewczynom, które nie mają małych dzieci w domu, bo przynajmniej mogą zalęgnąć na kanapie... Mi się oczy zamykają, ale walczę, bo mam dwulatkę pod opieką. Ale jeszcze trochę i będzie ciut lepiej. Ten pierwszy trymestr jest trudny.
 
Też miewam takie bóle. Chyba poniedziałek wtorek miałam lekki ale prawie ciągły ból podbrzusza. Taki jak przed okresem tylko że dużo słabszy. W poprzedniej ciąży, na 16 lat temu! Ani razu nie wymiotowałam, teraz prawie codziennie. Dziś wstałam o 15 z łóżka 🤦🏻‍♀️
O widzisz ja 2 ciążę poprzednie też tragedia mdłości, senność odrzucenie od jedzenia a ta mnie oszczędza. Nic a nic, energii masa zero mdłości jem wszystko, kawę piję 😉
 
A oto i nasza śliczna kruszynka w 9+0 [emoji3059] jakoś mam przeczucie że to dziewczynka [emoji2960]
IMG_20201128_192142.jpeg
 
reklama
Do góry