reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2021

reklama
Czy wy też tak boicie się kichnąć ? [emoji23]
Jak mnie zakręci i kichne to od razu zarywa mnie cały brzuch pachwiny i czuje jak mi brzuch pulsuje jak nieraz mięsień czy powieka tak drga i wgl mam wrażenie że dzidzia zaczęła się rozpychać powoli i to wszytsko się rozciągać. Budzi mnie w nocy czasami pobolewanie brzucha [emoji848]
 
Czy wy też tak boicie się kichnąć ? [emoji23]
Jak mnie zakręci i kichne to od razu zarywa mnie cały brzuch pachwiny i czuje jak mi brzuch pulsuje jak nieraz miesięcy czy powieką tak drga i wgl mam wrażenie że dzidzia zaczęła się rozpychać powoli i to wszytsko się rozciągać. Budzi mnie w nocy czasami pobolewanie brzucha [emoji848]

Tak! Ja jak mam kichnac a leze to podkurczam nogi, zeby zminimalizowac ciagniecie w brzuchu 🤣
W nocy obowiazkowo siku i czesto pobolewanie brzucha, takie ciagniecie.
 
Czy wy też tak boicie się kichnąć ? [emoji23]
Jak mnie zakręci i kichne to od razu zarywa mnie cały brzuch pachwiny i czuje jak mi brzuch pulsuje jak nieraz mięsień czy powieka tak drga i wgl mam wrażenie że dzidzia zaczęła się rozpychać powoli i to wszytsko się rozciągać. Budzi mnie w nocy czasami pobolewanie brzucha [emoji848]
Spróbuj kichać "na bok", tak jakbyś chciała kichnąć za siebie. Tak polecił mi fizjoterapeuta. Nie wiem czy pomaga ale tak robię 😂
 
Mnie jak kicham zawsze zaboli jeden z jajników [emoji30]
Czy wy też tak boicie się kichnąć ? [emoji23]
Jak mnie zakręci i kichne to od razu zarywa mnie cały brzuch pachwiny i czuje jak mi brzuch pulsuje jak nieraz mięsień czy powieka tak drga i wgl mam wrażenie że dzidzia zaczęła się rozpychać powoli i to wszytsko się rozciągać. Budzi mnie w nocy czasami pobolewanie brzucha [emoji848]
 
reklama
Wydaje mi sie ze brzuch mi sie troche uwypuklił.

Dawno mnie tu nie bylo 😅
@kolor nadzieji jak mozesz to dopisz moj termin porodu 02.07 (taki wstepny podal pan dr)
W poniedzialek 7.12 mam kolejna wizyte, chodze na NFZ, wiec pewnie bede miala rzadziej USG, ale nie usmiecha mi sie robic badan z krwi/moczu platnie 🤷🏼‍♀️ W zeszly wtorek (24.11) mialam USG i serduszko mocno bilo, 22 mm juz miala fasolka 😃
Mdlosci mam wreszcie mniejsze 🙏🏻 W sumie z objawow mam widoczne zyly na piersiach, bolesnosc piersi i takie ciagniecie w macicy - niby jak skurcze, ale nie skurcze. Nie widze specjalnie zebym sie zaokraglila w brzuszku, a w niektore spodnie juz nie wchodze, bo cisna 🙈 jestem dokladnie w 9 tyg + 2 dni - dziewczyny w podobnym terminie mam pytanie: czujecie juz, ze rosniecie?

Łącze sie w bólu, ja mam dzis tak senny dzien, ze poszlam spac o 16 na godzine a małą zostawilam z mężem.
ja też się czuję mega słabo. Zmuszam się do wszystkiego, bo mam dzieci. I zazdroszczę dziewczynom, które nie mają małych dzieci w domu, bo przynajmniej mogą zalęgnąć na kanapie... Mi się oczy zamykają, ale walczę, bo mam dwulatkę pod opieką. Ale jeszcze trochę i będzie ciut lepiej. Ten pierwszy trymestr jest trudny.

Ja juz nauczona doświadczeniem kładę sie na bok i podkurczam nogi bo inaczej mam wrażenie ze jakby mnie miało rozerwać
Czy wy też tak boicie się kichnąć ? [emoji23]
Jak mnie zakręci i kichne to od razu zarywa mnie cały brzuch pachwiny i czuje jak mi brzuch pulsuje jak nieraz mięsień czy powieka tak drga i wgl mam wrażenie że dzidzia zaczęła się rozpychać powoli i to wszytsko się rozciągać. Budzi mnie w nocy czasami pobolewanie brzucha [emoji848]
 
Do góry