reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2021

Dzisiaj u mnie 7t1d wizytę mam na 16.30 jakoś tak jestem spokojniejsza niż przy pierwszej wizycie. Stresik będzie pewnie pod samymi drzwiami gabinetu. Mam nadzieję, że dziś zobaczę dzidzię i serduszko.
Ostatnio pisalo kilka dziewczyn, że złe wyniki glukozy mają więc też trochę się obawiałam ale odebrałam wynik jest 78 więc chyba super. A TSH 1,66 więc patrzę u mnie hormony aż tak nie rozchwiały wszystkiego.
Powodzenia na wizycie 😉 Ja właśnie jutro wybieram się na badania i zobaczymy co wyjdzie.
Ps. Również jestem za zamkniętym forum. Pozdrawiam 😀
 
reklama
Cześć, chciałabym się przywitać z Wami. Jestem obecnie w 8 t 6 dniu. Wg kalkulatorów w Internecie termin na 7.07. Widziałam już zarodek z bijącym sercem. Prenatalne mam 29.12. I pewnie dopiero wtedy zacznę się cieszyć. Popieram zamknięty wątek, wtedy łatwiej będzie pisać więcej o sobie.
Gratulacje. Tez mam termin na 7.07.
 
Ja sama ledwo nadążam .. czasem też nie bardzo mam pojecie na jakis temat to siedzie cicho.. :D
Też niedużo Wam o sobie napisałam, więc może zacznę od przywitania ;) tak jak wspomniałam jestem obecnie 8+2. Według aplikacji preglife termin porodu to 10 lipiec. 2 tygodnie temu widziałam bijące serduszko, za niedługo kolejna wizyta. Większość badań już zrobiona. Więc jestem pełna nadzei. To moja pierwsza ciąża :)
 
reklama
Do góry