reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2021

Dziewczyny a listę tworzymy z tego do wstawia @kolor nadzieji czy robimy nowa na wątek zamknięty? Bo może już część odpadła z tej listy?hmm? Ja mogę ewentualnie napisać do @aniaslu jak nikt nie chce tylko potrzebujemy jeszcze jednego moderatora wtedy
Lepiej nową listę. I niech tam zapisują się osoby chętne na prywatny wątek. A to co wstawia @kolor nadzieji spokojnie może funkcjonować na prywatnym.
 
reklama
To wrzucam link do arkusza google. Dziś do wieczora wystarczy? I wieczorem bym wysłała liste. Jesli nie to do jutra rana :)


Mam nadzieję że działa
wiem, że to może być kłopotliwe, ale jak zacznie wpisywać więcej niż jedna osoba, to zrobi się chaos i wszystko się pomiesza. Może niech pod tym linkiem wpisują się wszystkie chętne dziewczyny, a Ty je dopisuj.
Ja na pewno poproszę 🙂
 
To wrzucam link do arkusza google. Dziś do wieczora wystarczy? I wieczorem bym wysłała liste. Jesli nie to do jutra rana :)


Mam nadzieję że działa
Nie moge sie dopisac, moglabys zrobic to za mnie ?
 
Ja bym chętnie mogla pomoc z ta lista ale chce edytować, ściągnęłam aplikacje i wraz mi pokazuje przy edycji „ściągnij aplikacje”. Nie mogę się dopisać, @aerdgi dopiszesz mnie? 🙏🏻

@Gigi Tg tak bardzo mi przykro :( tulę Cię, trzymaj się kochana!
 
Potwierdzam , o ciąży się dowiedziałam z bólu piersi , na tej podstawie zrobiłam tylko test .... ale raz się robią bolesne pełne ze nie mogę chodzić raz wszystko opada i nie boli
Ja właśnie tak mam od kilku dni, ból dosłownie minimalny, choć piersi nadal nabrzmiałe..a od samego początku bolały dość intensywnie
 
Wkurza mnie trochę na aplikacja. Przed zmianami jak i po wraz się tnie, jest mało intuicyjna i jakas taka chaotyczna. Nie lubię jej. :D

Ktoś już siedzi na L4 ze mną?
Totalnie mi to nie służy. Jestem rozlazła i rozleniwiona. Nic mi się nie chce wiec nic nie robię. Mam nadzieje, ze wróci mi power bo aż sama się wstydzę swojego lenistwa. 🙈

Jak tam się czujecie, dziewczyny?
 
Ja dzis jestem jak zombi.. nie spalam w nocy 2.5h bo moje dziecko postanowilo sie pobawic miedzy 2:30 a 5:00. A w dzien tez nie ma kiedy odespać. Ja nie wiem jak ja bede funkcjonowac z dwójką.
 
reklama
Ja dzis jestem jak zombi.. nie spalam w nocy 2.5h bo moje dziecko postanowilo sie pobawic miedzy 2:30 a 5:00. A w dzien tez nie ma kiedy odespać. Ja nie wiem jak ja bede funkcjonowac z dwójką.

A ile ma Twoje dziecko? Współczuje :( ja zaczynam sobie właśnie przypominać jak to było z tymi zarwanymi nocami. Nie tęsknie za nimi, oj nie..
 
Do góry