reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2021

Mam pytanie, myślicie ze nie będzie ginekolog robił problemu jeśli będzie mi zakładać kartę ciąży w tym samym dniu w którym będę robiła badania prenatalne? Dopiero wtedy będę w Polsce, a karta jest mi potrzebna, bo rodzic tez chce w Polsce
 
reklama
A mialas już usg? Ja to na pewno w czerwcu urodze. Bo będę mieć cesarke 🤷‍♀️
Mialam, ostatnie 24.11 :) wtedy dzidzia miala 22 mm :) z okresu ciaza powinna byc duzo starsza, bo miesiaczke mialam 20.09, ale ja mam dlugie cykle :)
Ja nie wiem jeszcze, wszystko zalezy od okulisty, jak moja wada wzroku z porodem silami natury.

W piatek ide na badania krwi itd, a w poniedzialek 7.12 mam kolejna wizyte u gina.
 
Mialam, ostatnie 24.11 :) wtedy dzidzia miala 22 mm :) z okresu ciaza powinna byc duzo starsza, bo miesiaczke mialam 20.09, ale ja mam dlugie cykle :)
Ja nie wiem jeszcze, wszystko zalezy od okulisty, jak moja wada wzroku z porodem silami natury.

W piatek ide na badania krwi itd, a w poniedzialek 7.12 mam kolejna wizyte u gina.
Ja miesiączkę miałam 18. 09 😂 a cykle mam regularne 28 dni. Tylko coś się w tym przesunelo 🤷‍♀️
 
Ja dzisiaj patrze w kalendarz i minęło dopiero 2 tygodnie od pierwszej wizyty a myslalam ze juz miesiąc 🤣🤣 nie wiem jak wytrzymam jeszcze dwa ;0
Swoją drogą czy wy tez tak panikujecie jak zanika jakis objaw ? 🤨
 
reklama
Ja dzisiaj patrze w kalendarz i minęło dopiero 2 tygodnie od pierwszej wizyty a myslalam ze juz miesiąc 🤣🤣 nie wiem jak wytrzymam jeszcze dwa ;0
Swoją drogą czy wy tez tak panikujecie jak zanika jakis objaw ? 🤨
Oj tak panika jest na początku dziennym 🙈
U mnie tyle gorzej, bo nie mam żadnych objawów ciazy 🙈
Od dziś zaczęło mi być nie dobrze, ale nie wiem czy to nie wina luteiny pod język. Dodatkowo od samego początku jak nie plamienia to brązowawy śluz co powiększa ten strach.
Tak chyba już będzie do końca 🤷🤷
 
Do góry