reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2021

Ja wczoraj w 9+4 zauważyłam delikatnie kawa z mlekiem/jasny róż plamienie pod wieczór i tak się zestresowałam śniło mi się że cały papier różowy zakrwawiony, mam straszne obawy bo poprzednia ciążę cały czas krwawilam plamilam i skończyła się w 16 tyg także jestem w panice [emoji55]
Jak myślicie czy powinnam poinformować lekarza jeżeli dziś też coś takiego zaobserwuje ?
Ja myślę , że ze względu na Twoja historię mogłabyś się z nim skontaktować dla świętego spokoju..
 
reklama
Ja bym powiedziala nawet jakbym nie zaobserwowala ponownie tylko bylaby to jednorazowa akcja. Zawsze bylabym spokojniejsza po rozmowie z lekarzem.

Powiem Wam, ze mam dzis zle w glowie. W ogole nie widac brzuszka i mam schiza czy ciaza sie rozwija. Jeszcze wczoraj wieczorem mialam takie bole troche ciagnace, troche jak na @. Mam wrazenie, ze wczoraj o tej porze mialam wiekszy brzuch niz dzis 🙈
Ej nie martw się! Na początku ciąży to nie jest jeszcze oficjalny brzuch ciążowy zawsze ale np wzdęcia czy zatrzymanie wody. Moj brzuch jest inny każdego dnia ! Któregoś dnia wyglądałam jak w 5 miesiącu ciąży a na następny wszystko zeszło 🤠.
 
Ej nie martw się! Na początku ciąży to nie jest jeszcze oficjalny brzuch ciążowy zawsze ale np wzdęcia czy zatrzymanie wody. Moj brzuch jest inny każdego dnia ! Któregoś dnia wyglądałam jak w 5 miesiącu ciąży a na następny wszystko zeszło 🤠.
U mnie dokladnie tak samo. Wieczorem zwykle brzuch jest wiekszy, ale tez dzień do dnia niepodobny. Wczoraj mialam płaski, dzis widze ze jest bardziej wypukły.
 
Dzieki dziewczyny ❤️
No ja juz przywyklam, ze wieczorami bywa ogromny, ale tak malego jeszcze nie mialam. Tak samo piersi bola mnie bardziej wieczorami, ale juz sie za nie wysciskalam czy dalej bola, czy aby na pewno mam dalej objawy 🙈
 
Dzieki dziewczyny ❤️
No ja juz przywyklam, ze wieczorami bywa ogromny, ale tak malego jeszcze nie mialam. Tak samo piersi bola mnie bardziej wieczorami, ale juz sie za nie wysciskalam czy dalej bola, czy aby na pewno mam dalej objawy 🙈
To chyba najcięższe myśli we wczesnej ciąży. Wspieram. Wiele z nas się boi zamiast cieszyć, szczególnie jak ma się trudne doświadczenia.
 
reklama
Do góry