reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2021

Cześć, u mnie na badaniach prenatalnych okazało się, że jestem tydzień dłużej w ciąży niż to wcześniej oceniono (obecnie 13.) i termin wyznaczono na 20 lipca :D Teraz oczekuję na wyniki testu PAPP-A, samo USG przebiegło pomyślnie, bez nieprawidłowości. Lekarz również powiedział mi, że na ten moment jest to dziewczynka, ale płeć może ulec jeszcze zmianie w ciągu najbliższych 3 miesięcy :-). Zastanawiam się czy zapytać moją ginekolog, czy mogę na kolejne badanie USG przyjść z partnerem, czy jeszcze odczekać :-). Pozdrawiam Was :)
Ja zapytałam i na następne USG ale to zwykłe nie prenatalne możemy wejść razem [emoji7]. To będzie jego pierwszy raz [emoji846]
 
reklama
Witam 😊
U mnie 2 kreseczki pojawiły się na testach robionych w grudniu. Miesiączkę miałam normalnie w listopadzie, więc przestraszyłam się, ze może to jakieś problemy typu mięśniak, rak, bo w tym okresie bardzo bolały mnie jajniki. Na szczęście to ciąża 😍
Termin na 17 lipca.
IMG_20210116_234432.jpg
 
Witam 😊
U mnie 2 kreseczki pojawiły się na testach robionych w grudniu. Miesiączkę miałam normalnie w listopadzie, więc przestraszyłam się, ze może to jakieś problemy typu mięśniak, rak, bo w tym okresie bardzo bolały mnie jajniki. Na szczęście to ciąża 😍
Termin na 17 lipca.
Zobacz załącznik 1227674
jak to możliwe? Ja z miesiączka 24.10 mam termin na koniec lipca.
 
Cześć dziewczyny 😊 U mnie termin na 4 lipca , to moja pierwsza ciąża i strasznie się cieszę . 16 lutego będę miała kolejne Usg może tym razem poznam już płeć dzidzi 🥰 Czy ktorejś może też dokuczają mdłości gdy nie zje regularnie posiłku?
 
Cześć dziewczyny 😊 U mnie termin na 4 lipca , to moja pierwsza ciąża i strasznie się cieszę . 16 lutego będę miała kolejne Usg może tym razem poznam już płeć dzidzi 🥰 Czy ktorejś może też dokuczają mdłości gdy nie zje regularnie posiłku?
Gratulacje.
Moje mdłości odpuszczają ostatnio, czasem mam ale na tym etapie nie zauważyłam zeby to miało związek z regularnym jedzeniem.
 
Cześć dziewczyny 😊 U mnie termin na 4 lipca , to moja pierwsza ciąża i strasznie się cieszę . 16 lutego będę miała kolejne Usg może tym razem poznam już płeć dzidzi 🥰 Czy ktorejś może też dokuczają mdłości gdy nie zje regularnie posiłku?
Mi dokuczają. Znaczy jak jestem głodna to czuje mdłości, jak się przegłodze czyli mimo głodu jeszcze długo nic nie zjem to mdłości zostają już do wieczora. Dlatego staram się jeść regularnie.
 
reklama
Cześć dziewczyny 😊 U mnie termin na 4 lipca , to moja pierwsza ciąża i strasznie się cieszę . 16 lutego będę miała kolejne Usg może tym razem poznam już płeć dzidzi 🥰 Czy ktorejś może też dokuczają mdłości gdy nie zje regularnie posiłku?
Gratulacje 😊
Ojej, współczuję gorszego samopoczucia. Ja na szczęście żadnych objawów ciąży, zachcianek, mdłości od samego początku aż do tej pory 14+4 nie mam.
 
Do góry