reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2021

A powiedzcie mi, jak z tzw. siarą? Czytałam, że już w okolicy 20 tc może się coś pojawić. Nie mam kompletnie pojęcia czego się spodziewać, a jakoś chyba nie mam ochoty wpisywać w google i nie daj Boże oglądać zdjęcia 🙈
Też czytalam, że już może wystąpić. Ja nie mam.
 
reklama
Ja mam termin na 4 lipca :) Nie powiem, jestem mega szczęśliwa, ciąża pięknie się rozwija, nie mogę się doczekać, aż maleństwo przyjdzie na świat :) Powoli myślimy już o meblowaniu pokoju. Dziecko to nasz cud, bo staraliśmy się o nie trzy lata i w końcu udało się dzięki metodzie in vitro :) Już wiemy, że na pewno będzie dziewczynka, a raczej na 99% :). Myślimy powoli nad imieniem. Bardzo podoba nam się Dominika :) Ewentualnie, jeśli nas zaskoczy i wyjdzie chłopak, to zawsze może zostać Dominikiem :). Ciążę prowadzę w invicta, faktycznie czasem też tak jak i Wam doskwiera mi ból pleców. Spróbuję zakupić poduszkę o jakiej mówicie :)
 
Dziś po raz pierwszy czułam ruchy bardzo nisko, jakby dziecko nogami kopało mnie prosto w szyjkę macicy, w kierunku pochwy... O ile zawsze ruchy malucha były dla mnie przyjemne, te były bardzo nieprzyjemne, czułam dyskomfort. Dziś 23+5 dni. Czy któraś z Was czuła podobnie? Nie wiem czy mam się martwić, czy to ruchy czy dzieje się coś z szyjką...
 
Dziś po raz pierwszy czułam ruchy bardzo nisko, jakby dziecko nogami kopało mnie prosto w szyjkę macicy, w kierunku pochwy... O ile zawsze ruchy malucha były dla mnie przyjemne, te były bardzo nieprzyjemne, czułam dyskomfort. Dziś 23+5 dni. Czy któraś z Was czuła podobnie? Nie wiem czy mam się martwić, czy to ruchy czy dzieje się coś z szyjką...
Nie martw się to ruchy , moja mała jest od samego początku ułożona nisko wiec znam to uczucie , i wygląda na to ze jej się tam podoba i nie ma zamiaru zmienić położenia, mam tylko nadzieje że zmieni pozycje do 34 tygodnia i ulozy się odpowiednio aby uniknąć cesarki
 
Hej Wam.

Zaczynam 21 tc, termin koniec lipca. Spodziewamy się synka :), to moja druga ciąża w 2018 r urodziłam naturalnie córkę.

W 20 tc byłam na usg połówkowym, waga 311 g, wszystko ok.

Ubrań jeszcze nie kompletuję, pewnie bliżej czerwca przegrzebie pudla i zobaczę co nadaje się dla chłopca i dokupię braki :). Fotelik i wózek mamy po córce , także to z głowy.

Czuję się dobrze, poza kilkoma incydentami z zawrotami głowy.

Pozdrawiam[emoji255]
 
Ja powoli kończę kupować wyprawkę , sama przyjemność przy tym ☺️ O pokoju również myślę choć mam zamiar przenieść małego do niego dopiero po upływie 6msc .
 
reklama
Hej! U mnie 23 tc do tej pory czułam się super ale wczoraj mam jakaś opuchlizne pod kolanem i mnie to boli. Z kolanem ok. Nie mam urazu, nie wiem co to moze byc ale zaczynam się martwić. Przeczytałam w google o jakiejś torbieli Bakera. Czy ktoras z Was miała taka dolegliwośc?
 
Do góry